W każdym z nas drzemie instynkt łowcy. Mamy szczególną satysfakcję, gdy uda się nam tanio kupić coś wartościowego i ładnego. Czasami zdobędziemy nawet jakiś produkt za darmo, a to przecież nie lada wyczyn! Są różne sposoby na tanie zakupy. Mamy do wyboru promocje, kody rabatowe, konkursy i specjalne akcje zniżkowe. Dowiedz się więcej na ten temat.

Towar za 0 zł. Czy to możliwe?

Czytając informację, że coś jest za darmo, trudno nam w to uwierzyć. Zaczynamy szukać jakiegoś haczyka. Tymczasem wiele firm podejmuje specjalne akcje promocyjne, polegające na prezentacji danego produktu, by klient mógł go wypróbować, a później bezpłatnie zatrzymać. Testerzy otrzymują np. suszarkę do włosów za darmo, oceniają ją, a następnie firma publikuje wyniki takiego badania i przedstawia poziom satysfakcji z używania danej rzeczy.

Warto także brać udział w rozmaitych konkursach – tu wygrywa się nie tylko nagrody rzeczowe, ale również pieniądze. Często można się z nimi zetknąć na Facebooku, są bowiem organizowane na fanpage’ach różnych marek. Warto tu więc zaglądać w wolnych chwilach. Zadania konkursowe nie szczególnie są trudne. Trzeba przesłać np. jakieś ciekawe zdjęcie lub napisać zabawną odpowiedź na zadane pytanie. Niewielki wysiłek może zaowocować wspaniałą nagrodą. Przeczytaj także artykuł o promocjach w bankach i sklepach: http://www.interaktywna.pl/spoleczenstwo/promocje-w-sklepach-i-bankach-na-co-nalezy-uwazac/

Atrakcyjne zniżki

Popularny sposób na oszczędzanie stanowią także kupony promocyjne i kody rabatowe. Są one udostępniane przez sklepy na ich stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Dziś w miłym, domowym zaciszu, on-line możemy dokonywać znakomitych transakcji handlowych. Posiadając unikalny kod rabatowy, wpisujemy go przy składaniu zamówienia w określonym sklepie internetowym. Otrzymujemy w ten sposób duży rabat, darmową dostawę albo dodatkowe prezenty. Takie kupony, ciekawe promocje i kody rabatowe znaleźć można na specjalnych portalach typu pozyczkowy-portal.pl. Warto z nich skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here