Nowy rok to dla wielu osób nowa okazja do podjęcia aktywności fizycznej – tym razem na serio! Mało komu udaje się dotrzymać noworocznych postanowień dotyczących regularnej aktywności fizycznej. Przyczyn może być wiele – brak czasu, brak chęci, brak efektów…

Dlaczego mi nie wychodzi?

Często wraz z nastaniem Nowego Roku rzucamy się na głęboką wodę, próbując przedsięwziąć od razu wszystkie postanowienia: będę pić 2 litry wody dziennie, jeść tylko lekkie sałatki na kolację, rzucę palenie, codziennie będę chodzić na fitness. Często zapał kończy się już po 2-3 dniach, kiedy okazuje się, że to wszystko na raz jest po prostu za trudne… Bywa, że z postanowień noworocznych staramy się dotrzymać chociaż tego o chodzeniu na fitness – przynajmniej do końca miesięcznego karnetu, na który wydaliśmy mnóstwo pieniędzy. Z czasem i ta motywacja słabnie. Niestety, karnety na siłownię mają tę wadę, że nie jesteśmy w stanie zamieszkać w klubie fitness, a codzienne obowiązki uniemożliwiają nam pojawianie się tam wtedy, kiedy byśmy tego chcieli. Co z tego, że akurat mamy czas poćwiczyć, bo dziecko wreszcie zasnęło, skoro nie możemy wyjść do klubu, bo nie mamy go z kim zostawić? Rozwiązanie jest proste – zorganizować sobie miejsce do ćwiczeń w domu! Dzięki temu będziemy ćwiczyć w dowolnym czasie, dowolnie często i nie będziemy płacić za dostęp do urządzeń. Poza tym jest jeszcze jedna ważna zaleta – nikt nie będzie nas oglądał podczas ćwiczeń! No, może oprócz psa, który radośnie merdając ogonem będzie koniecznie chciał się włączyć do tej aktywności!
Oferta handlowa Lidl: https://lidl.gazetkapromocyjna.com.pl

Sportowe zakupy

Wydaje Ci się, że sprzęt sportowy i profesjonalne stroje do ćwiczeń kosztują majątek? Nic bardziej mylnego! W dyskontach Lidl i Biedronka co jakiś czas można spotkać tematyczne promocje związane z kulturą sportu. Znajdziemy tam dobrej jakości stroje do ćwiczeń – od obuwia, przez bieliznę, która nie będzie krępowała ruchów ani wrzynała się w ciało, aż po legginsy, koszulki i topy. Znajdziemy też świetne przyrządy do ćwiczeń – hantle, taśmy, urządzenie do robienia brzuszków, przyrządy do pompek, a nawet worki treningowe, trampoliny i wiele innych! Słowem – w Lidlu lub Biedronce możemy zaopatrzyć się we wszystko, z czym będzie nam się dobrze ćwiczyło. A jakie rodzaje treningów możemy uprawiać w domu? Z dobrą matą do jogi będziemy mogli swobodnie ćwiczyć jogę, pilates lub klasyczne ćwiczenia wzmacniające, bez dodatkowych przyrządów ani nie mając zbyt wiele miejsca w mieszkaniu. Jeśli interesuje nas wzmacnianie konkretnych partii ciała – sprawmy sobie hantle, kettle, taśmy czy inne przyrządy. Są naprawdę niedrogie i skuteczne – pozwalają szybko zbudować tkankę mięśniową w domowych warunkach. Mając nieco więcej miejsca do zagospodarowania, możemy pokusić się o montaż worka treningowego do ćwiczeń kick-boxingu lub zwykłego rozładowywania złości. Dobrym wyborem będzie trampolina do fitnessu – to nie tylko super spalacz kalorii, ale przede wszystkim świetna zabawa! W dyskontach kupimy te rzeczy oraz stroje w naprawdę okazyjnych cenach, dużo niższych niż w sklepach sportowych.

Oferta handlowa Biedronka: https://biedronka.gazetkapromocyjna.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here