Fast food to jedzenie na szybko, w pośpiechu i nie zważając na względy zdrowotne. Zagadnienie fast-food a wolniejsze myślenie również nie jest obce z nazwy i praktyki. Z powodu ubogiej wartości odżywczej, naszpikowania tłuszczem i węglowodanami, pokarmy tego typu niekorzystnie działają na nasz metabolizm. Rozleniwiają one zamiast dodawać energii, a także dostarczają mnóstwa nadprogramowych kalorii. Skoki poziomu cukru we krwi po spożyciu dań fast-food są znaczne i utrudniają zachowanie stałego, dobrego samopoczucia. To dlatego po tego typu posiłkach bardziej mamy ochotę spać, aniżeli działać.
Magnez na chłodne wieczory to sposób na zachowanie zdrowia i sił psychicznych. Magnez to ważny i cenny minerał, który pozytywnie działa na nerwy, siłę mięśniową oraz pamięć i koncentrację. Jego uzupełnianie i podaż w codziennej diecie są równie ważne przez cały rok. Magnez na chłodne wieczory – to najlepszy sposób na poprawę samopoczucia i codzienną walkę ze stresem. Wiele preparatów dostępnych na rynku zawiera w swoim składzie magnez – są to zarówno złożone multiwitaminy, jak i tabletki musujące czy drażetki. Najczęstsza kombinacja uwzględnia dodatek ułatwiającej przyswajanie pierwiastka witaminy B6.
Spośród licznych dostępnych na rynku preparatów na odchudzanie, których popularność jest znaczna w obecnych czasach, wyróżnić można kwas HCA. Kwas HCA sposobem na odchudzanie i pobudzenie metabolizmu – stanowi on ciekawy pomysł dla osób będących na diecie i planujących włączenie do niej suplementów.

http://www.wime-art.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here