Paczka do UK

Paczki do UK to bez wątpienia najczęściej nadawane przesyłki międzynarodowe w Polsce. W Wielkiej Brytanii osiedliło się na stałe lub mieszka w związku z pracą sezonową już niemal milion naszych rodaków – członków naszej rodziny, przyjaciół, bliższych i dalszych znajomych. Paczki do Anglii ślemy więc niemal wszyscy na potęgę. Niektórzy okazjonalnie, inni z pełną regularnością. Jeśli zatem interesuje Cię temat przesyłek do Anglii lub szukasz wygodnego i taniego sposobu na ich wysyłanie, koniecznie czytaj dalej, a dowiesz się nie tylko jak zamówić kuriera do UK, ale również jak zrobić to szybko, niedrogo i bez zbędnej fatygi.

Sposób na tanie przesyłki międzynarodowe – paczki do UK wysyłane kurierem

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać na poczcie, przekazać prywatnym firmom, które za umówioną cenę dowiozą Twoją paczkę do odbiorcy albo wysłać za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej. Ponieważ tradycyjna poczta dostarcza paczki do UK w niezbyt atrakcyjnych cenach, a w dodatku robi to dość wolno, a prywatni przewoźnicy nie gwarantują bezpiecznego doręczenia paczki ani przejrzystego cennika, nadanie paczki do UK kurierem pozostaje najlepszym sposobem przekazania przedmiotów potrzebnych bliskim przebywającym w Anglii. Kurierzy każdego dnia dostarczają przesyłki międzynarodowe z Polski i potrafią to robić skutecznie, w krótkim czasie i za rozsądną cenę. Nadanie paczki do UK kurierem to także sposób bezpieczny, prosty i wygodny. Paczki do Anglii można nadać i opłacić nie ruszając się sprzed komputera w kilka chwil, bez wycieczek na pocztę i stania w kolejkach. Kurierskie przesyłki zagraniczne szybko wędrują sprawdzonymi szlakami komunikacyjnymi, a Ty możesz śledzić ich podróż na stronie lub w aplikacji przewoźnika.

Gdzie zamówić rzetelnego i taniego kuriera do UK?

Przesyłki międzynarodowe dostarcza wiele firm kurierskich i paczki do UK możesz nadać bezpośrednio przez strony internetowe tych firm lub ich infolinie. Warto jednak wiedzieć, że zamówienie kuriera do Anglii możliwe jest również przez strony pośredników usług kurierskich, a to często w praktyce okazuje się tańsze, a nawet dużo tańsze. Jak wiele można zaoszczędzić, wysyłając paczki do UK, możesz przekonać się na stronie https://allekurier.pl/. To serwis należący do prężnie działającej firmy AlleKurier – brokera usług kurierskich oferującego tanie przesyłki zagraniczne i krajowe, który w swoim zapleczu ma wielu renomowanych przewoźników. Nadając przesyłki międzynarodowe i lokalne na stronie AlleKurier.pl, możesz liczyć na bezpieczną i szybką dostawę oraz, co najważniejsze, bardzo atrakcyjne ceny. W serwisie AlleKurier możesz nadać paczkę nawet 70% taniej niż bezpośrednio na stronie firmy kurierskiej.

Jak nadać paczkę do UK kurierem?

Najprostszym sposobem nadania paczki do UK jest złożenie zamówienia przez stronę internetową. We wspomnianym serwisie AlleKurier czeka na Ciebie intuicyjny i banalny w obsłudze formularz zamówienia kuriera, który od razu pokazuje koszt związany z nadaniem Twojej paczki do Anglii. Jedyne co musisz zrobić to zważyć i zmierzyć swoją przesyłkę, a potem wpisać te dane w puste okienka formularza i jako kraj doręczenia wybrać Wielką Brytanię. Po wybraniu opcji „Wyceń przesyłkę” zobaczysz różne warianty dostaw. Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada pod względem ceny czy czasu dostawy. Po uzupełnieniu innych danych (m.in. adresu nadawcy i odbiorcy paczki oraz opisu zawartości przesyłki) wybierasz sposób przekazania paczki kurierowi. Korzystając z AlleKurier, możesz bez dodatkowych opłat umówić kuriera, który przyjedzie po paczkę, gdzie zechcesz – do domu, pracy czy punktu nadań. Po opłaceniu zamówienia (najlepiej zrobić to wygodnie i szybko online) dostaniesz na maila międzynarodowy list przewozowy do swojej paczki do UK oraz druk pełnomocnictwa do odprawy celnej. List przewozowy i wypełniony druk w kopercie umieść na przesyłce i przekaż kurierowi w umówionym terminie, a paczka błyskawicznie wyruszy do Anglii. Proste, prawda?

W jakim czasie dostarczane są paczki do UK?

Paczki do Wielkiej Brytanii dostarczane są w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Aktualnie terminy dostaw bywają dłuższe niż dawniej i nie są gwarantowane w związku z utrudnieniami związanymi z pandemią, procedurami celnymi, a zwłaszcza Brexitem. Niektóre firmy przewozowe starają się doręczać paczki do UK bez zmian i uprzedzają o wydłużonym czasie dostawy, inne czasowo zawiesiły usługi dostaw przesyłek do Anglii. Jak wygląda bieżąca sytuacja dostaw kurierskich do UK, możesz sprawdzić w serwisie AlleKurier.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here