opaska gps dla seniora

W ostatnim czasie bardzo modne stały się inteligentne zegarki z funkcją łączenia się z GPS i możliwością zintegrowania z telefonem. Inteligentne zegarki, czyli tak zwane smartwatche są szczególnie przydatne dla sportowców. Niektóre modele są dedykowane specjalnie dla osób aktywnych fizycznie. Umożliwiają rejestracje wielu aktywności fizycznych, takich jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie w basenie, pływanie na otwartych akwenach, narciarstwo i wiele innych.

Łączność z GPS pozwala na śledzenie przebytej trasy, rejestracje ilości pokonanych kilometrów i prędkości przemieszczania się. Jest również wiele funkcji dodatkowych. Prawie wszystkie inteligentne zegarki mają funkcję odczytywania prędkości bicia serca, czyli pulsu. Jedne sczytują puls z nadgarstka, a do innych dołączone są specjalne pasy do zakładania na klatkę piersiową. Ta druga metoda jest uważana za dokładniejszą.

Na podstawie średniego pulsu i jego zmian możliwe jest kontrolowanie intensywności i efektywności treningów. Pod kontrolą pulsu można wykonywać treningi interwałowe, trenować w wybranych strefach tętna i tym podobne. Jest to nieoceniona pomoc dla sportowców. Dla kolarzy istotną funkcją jest pomiar mocy i kadencji. Do zegarków sportowych można dokupić specjalne urządzenia, które montuje się na rowerze. Łączą się one z zegarkiem, na którym wyświetlane są wartości liczbowe. Wszystkie nagrane treningi można zgrać do chmury internetowe. Zazwyczaj dzieje się to automatycznie po zakończeniu treningu. Wystarczy, że zegarek jest podłączony z telefonem lub komputerem.

Smartwatche

Smartwatche pomagają nie tylko sportowcom, ale też ludziom mniej aktywnym fizycznie. Są zintegrowane z telefonem, więc wyświetlają się na nich wszelkie powiadomienia, wiadomości i połączenia komórkowe. Inteligentne zegarki nie tylko mają mnóstwo przydatnych funkcji, ale też fenomenalnie wyglądają. Występują w różnych formach. Niektóre są kwadratowe, a nie które okrągłe i do złudzenia przypominają zwykłe zegarki. Można zmienić formę wyświetlania godziny. Może być wyświetlana w formacie elektronicznym, jak i analogowym. Do wyboru jest też tło, styl wskazówek i wiele innych.

Inteligentne zegarki to także doskonały prezent dla najmłodszych. Smartwatch GPS dla dziecka jest użyteczny zarówno dla niego, jak i dla jego rodziców. Aplikacja bezpieczna rodzina na https://bezpiecznarodzina.pl/ współpracuje z inteligentnymi zegarkami. Z jej pomocą lokalizacja zegarka dziecka jest udostępniana opiekunom. Jeżeli chcą oni mieć stałą kontrolę nad swoją pociechą to powinni kupić jej zegarek GPS dla dziecka i skorzystać z aplikacji bezpieczna rodzina.

bezpieczna rodzina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here