Wyobraź sobie, że podczas wymarzonych wakacji nagle zachorujesz albo ulegniesz wypadkowi. Co wtedy? Czy będziesz mógł liczyć na pomoc? Bez wątpienia, jeśli wcześniej zdecydujesz się na wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Co powinno cechować renomowaną firmę ubezpieczeniową, oferującą ponadto produkty emerytalne i inwestycyjno-oszczędnościowe? Na pewno wieloletnie doświadczenie rynkowe, dobra opinia wśród dotychczasowych klientów oraz szeroka oferta dostosowana do wymagań i potrzeb każdego klienta. Takie warunki spełnia firma MetLife. Co oferuje i jak przekonuje do siebie nowych klientów?

Czym jest firma MetLife?

MetLife jest jedną największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Oferuje ubezpieczenia, renty kapitałowe, programy świadczeń pracowniczych i usługi zarządzania aktywami klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Założono ją 24 marca 1868 roku, a obecnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach na całym świecie. Zajmuje czołowe pozycje na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, w krajach Ameryki Łacińskiej, w Azji, Europie oraz na Bliskim Wschodzie. W Polsce MetLife istnieje od 1990 roku. Firma ta oferuje szeroki zakres produktów i usług finansowych, obejmujących ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia wypadkowo-zdrowotne, produkty emerytalne oraz fundusze inwestycyjne.

Dlaczego warto wybrać ofertę MetLife?

Przewagę MetLife tworzy długa historia obecności firmy w Polsce. Dzięki temu MetLife ma rozbudowaną sieć dystrybucyjną, wiedzę o tym, jak się zmieniają potrzeby ubezpieczeniowe oraz szeroki i elastyczny wachlarz produktów.

Przyjęte w MetLife rozwiązania nieustannie się doskonali i poszukuje kolejnych, które wyznaczają nowe standardy. Dzięki temu klienci mają do dyspozycji szereg produktów, które mogą dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Oferta firmy MetLife jest przedstawiana klientom w agencjach i biurach MetLife, u współpracujących z firmą pośredników ubezpieczeniowych oraz instytucji finansowych, a także za pośrednictwem strony internetowej, w sposób czytelny, przy użyciu łatwego do zrozumienia języka. Poza tym MetLife prowadzi od 1976 roku swoją fundację, która pozwala firmie na kontynuowanie długoletniej tradycji zaangażowania społecznego. Jej aktualną misją jest rozpowszechnianie włączenia finansowego w społecznościach na całym świecie.

Oferta firmy MetLife

Atutem MetLife jest rozbudowana oferta, w której znajdziemy produkty dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Ważne miejsce w ofercie MetLife zajmują ubezpieczenia ochronne. Są to przede wszystkim ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia wypadkowo-zdrowotne.

Ubezpieczenia na życie są oferowane klientom, którzy chcą zapewnić sobie i swoim bliskim należytą ochronę. Mają do dyspozycji zarówno polisę MetLife na Życie, która po ich śmierci zapewni wypłatę środków finansowych wskazanym osobom, jak i polisę MetLife Gwarantowana Ochrona, która uwzględnia świadczenia na wypadek różnych zdarzeń i scenariuszy życia. Mówi się, że przezorny jest zawsze ubezpieczony, a polisy MetLife jak najbardziej pozwalają przygotować się na nieoczekiwane sytuacje życiowe.

Klienci mogą się również zdecydować na interesujące propozycje ubezpieczeń wypadkowo-zdrowotnych, takie jak na przykład polisy:

  • MetLife na Zdrowie – kompleksowy program zdrowotny. Podstawą ubezpieczenia jest ochrona w razie diagnozy nowotworu, którą w zależności od potrzeb, można uzupełnić o umowy dodatkowe: Wsparcie w Chorobie – z szeroką ochroną na wypadek różnych chorób, Pobyt w Szpitalu – ze świadczeniami należnymi w przypadku hospitalizacji oraz Konsultację Medyczną.
  • Bezpieczne Dziecko Premium – jedna z umów dodatkowych MetLife. Jest to kompleksowe ubezpieczenie dla dziecka, zapewniające finansowe wsparcie na wypadek trwałego inwalidztwa NW, groźnej choroby, pobytu w szpitalu lub operacji wskutek NW lub choroby, a także złamania lub oparzenia wskutek NW. Ubezpieczenie wzbogacone jest o Powypadkowy Pakiet Medyczny pomocny dziecku w szybszym powrocie do zdrowia.

W ofercie firmy MetLife znajdziemy też produkty emerytalne, (Otwarty Fundusz Emerytalny) oraz fundusze inwestycyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here