Jak szybko doładować telefon na kartę

Na koncie 0 zł, a Ty musisz wykonać pilny telefon? W Orange na kartę telefon możesz doładować błyskawiczne, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki szybkim doładowaniom internetowym pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu chwili.

Szybkie doładowania w Orange

Tradycyjne karty-zdrapki z czternastocyfrowym kodem doładowującym to już przeszłość. Wszyscy klienci Orange na kartę mogą błyskawicznie doładować telefon bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem wygodnej platformy: https://doladowania.orange.pl/. Jak skorzystać z szybkiego doładowania on-line?

W pierwszym kroku musisz podać numer telefonu, który chcesz doładować, oraz adres e-mail, na który dostarczone zostanie potwierdzenie transakcji. W następnym kroku wybierz kwotę doładowania: 5 zł, 10 zł, 25 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Teraz musisz już tylko określić metodę płatności, z której chcesz skorzystać. Do wyboru masz płatność BLIK-iem, kartą MasterCard/Visa lub płatność przelewem internetowym. Jeżeli chcesz skorzystać z tej ostatniej opcji, wybierz z listy swój bank. Następnie zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Szybkie doładowania w Orange obsługują wszystkie największe banki: ING, mBank, PKO, Pekao, Santander, Millennium, Alior Bank, Credit Agricole, EuroBank, Inteligo, BNP Paribas, Getin Bank, Citi Bank,  Bank Pocztowy, Nest Bank, PLUS Bank, Bank Ochrony Środowiska, Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Toyota Bank, Noble Bank, EnveloBank, Bank Spółdzielczy w Sztumie, Bank Spółdzielczy w Rumi.

Twoje konto zostanie doładowana po zakończeniu procesu płatności. Potwierdzenie dostaniesz e-mailem oraz SMS-em. Szybko i wygodnie! Cały proces trwa nie dłużej niż kilka minut.

5 GB do każdego doładowania

Jeżeli wybierzesz szybkie doładowanie on-line, w prezencie otrzymasz darmowe 5 GB internetu mobilnego. Termin ważności pakietu uzależniony jest wysokości doładowania:

  • 5 zł – pakiet ważny 2 dni,
  • 10 zł – pakiet ważny 5 dni,
  • 25 zł – pakiet ważny 14 dni,
  • 30 zł – pakiet ważny 14 dni,
  • 40 zł – pakiet ważny 14 dni,
  • 50 zł – pakiet ważny 14 dni,
  • 100 zł – pakiet ważny 14 dni,
  • 200 zł – pakiet ważny 14 dni.

Promocyjnej oferty nie musisz w żaden sposób aktywować ‒ dodatkowy transfer zostanie przyznany automatycznie w ciągu 24 godzin od momentu doładowania.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here