Włącz się. Każda aktywność fizyczna, która wymaga trochę wysiłku, pomoże Ci się zmieścić, ale ważne jest, aby pamiętać, że różnorodność to przyprawa życia i sprawność fizyczna! Co ważniejsze, ponieważ organizm czuje się komfortowo, wykonując pewną czynność, uczy się tego skuteczniej, ułatwiając równość w treningu. Trzymaj swoje ciało i umysł, zgadując, bawiąc się różnorodnością zajęć i zabawy.

Taniec. Wszystko z tańca baletowego do breakdancingu lub nawet skoku stylu zwiększy Twoją kondycję, jeśli się z nią uporczywie. Zarejestruj się w klasie Zumby lub hip-hopu. Będziesz zaskoczony, jak wiele kalorii, które płoniesz, jednocześnie bawiąc się.

Idź pływać. Nie ma znaczenia, czy kroczysz wodą, psotnie czy opanujesz motyl. Pływanie jest dobrą formą ćwiczeń, która może być zabawą.

Uprawiać jogę. Joga to zdrowe ćwiczenie, które utrzymuje zarówno Twój umysł, jak i ciało. Wybierz jeden dzień w tygodniu, aby twoje ciało oddawało się jakimś poważnym rozciągnięciom, zamiast robić normalny trening. Joga pomoże Ci zachować swoją elastyczność, ale również świetny sposób, aby tonizować swoje mięśnie.

bodyandmind

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here