Jedz wiele małych posiłków przez cały dzień. Zamiast jedzenia trzech dużych posiłków każdego dnia, jeść sześć mniejszych. Twoje ciało lepiej przetwarza jedzenie w mniejszych ilościach, co powoduje, że mniej tłuszczu jest przechowywane w tłuszczu. Może to również poprawić poziom cukru we krwi i poprawić wchłanianie witamin i minerałów.

Ćwiczenia od trzech do czterech razy w tygodniu. Ćwiczenie jest ważną częścią utraty wagi i maksymalizacji ilości spalonego tłuszczu. Aby osiągnąć najlepsze wyniki spalania tłuszczu, zacznij od ćwiczeń przez dwie godziny i 30 minut każdego tygodnia, a następnie zwiększaj o 30 minut każdego tygodnia.

Dołącz do treningu ćwiczenia siłowe. Trening siłowy jest to świetny sposób, aby zwiększyć swoją masę mięśniową podczas spalania tłuszczu. Ćwiczenia wytrzymałościowe można wykonywać przy użyciu odważników, pasków oporu lub właśnie przy użyciu masy ciała. Spróbuj zmieszać ćwiczenia treningowe, które działają na różne części mięśni w ciele. Rozpocznij od lekko wadze lub oporu i wykonaj trzy sety po 10 dla każdego ćwiczenia lub do porażki. Po wykonaniu tego treningu trzy treningi z rzędu (pełne trzy zestawy 10), nie zwiększaj ciężaru lub oporu o jeden poziom.

uMALGOSI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here