Zagęszczanie włosów – Na czym polega metodą klamerkową (clip in)?

0
1362

Metoda klamerkowa już od pewnego czasu bije rekordy popularności na Zachodzie, natomiast teraz szturmem zdobywa polskie salony perukarskie oraz zakłady medycyny estetycznej. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem zabieg taki trwa wyłącznie kilka minut, jest stosunkowo niedrogi, a przy tym oferuje osobie zainteresowanej ponadprzeciętnie zadowalające efekty estetyczne. Metoda clip in jest nieskomplikowana, polega bowiem wyłącznie na przymocowaniu do naturalnie wyhodowanej fryzury pasm włosów syntetycznych lub naturalnych wykorzystując w tym celu niewielkie, niemalże niewidoczne gołym okiem klipsy, które następnie maskowane są dodatkowo puklami naszych własnych włosów.

Rozwiązanie to jest w pełni bezpieczne dla naszej fryzury, bowiem nie wywiera ono na nią nadmiernego nacisku, co w rezultacie powodować mogłoby osłabianie cebulek włosowych i ich obumieranie. Co więcej, przedłużanie włosów omawianym sposobem nie powoduje ryzyka powstania podrażnień czy reakcji alergicznych, jako że w procesie mocowania dodatkowych pasm nie jest wykorzystywany klej do peruk, a sam zabieg nie wymaga stosowania urządzeń generujących znaczne ilości ciepła, takich jak chociażby zgrzewarki, prostownice, czy lokówki. Ogranicza to do minimum ingerencję w samą fryzurę, a także zmniejsza ryzyko, że do nowo przymocowanych pasm przywierać będą zanieczyszczenia czy też pozostałości po stosowanych kosmetykach i środkach pielęgnacyjnych.

Opisywany sposób polegający na przytwierdzaniu do włosów klipsów o wysokiej wrażliwości na stosowany przez osobę wykonującą zabieg zagęszczania włosów nacisk jest nie tylko szybki i bezpieczny, ale także relatywnie tani, szczególnie jeżeli porównamy go ze sposobami wymagającymi wykorzystania najnowszych zdobyczy technologicznych, takich jak na przykład laser lub ultradźwięki. Co ciekawe, aplikacja oraz usunięcie poszczególnych pasm włosowych jest na tyle proste, że możemy tego dokonać samodzielnie, szczególnie jeżeli zauważymy, że na przykład na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych uległy one poluzowaniu lub przemieszczeniu. Możemy w takiej sytuacji usadowić się przed lustrem i samodzielnie zmienić ułożenie poszczególnych komponentów systemu zagęszczającego albo też poprosić bliską osobę o pomoc – szczególnie jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z tego jak układają się pasemka z tyłu głowy, gdzie trudno jest sięgnąć samodzielnie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z klamerkami zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie, gdzie przeszkoleni eksperci bez trudu zmodyfikują obecny wygląd Państwa uczesania, wzbogacą je o nowe pasma włosów naturalnych lub sztucznych albo też usuną je w przypadku, gdy uznają Państwo, że Państwa uczesanie lepiej prezentuje się bez nich.

W nasze progi zapraszamy także wszystkich konsumentów żywo zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją modułów clip in, dzięki której nabyte elementy przedłużające i zagęszczające włosy służyć im będą zauważalnie dłużej – nawet do kilkunastu tygodni. Nasi pracownicy doradzą Państwu odpowiednie środki konserwacyjne i pielęgnacyjne, jak również zaoferują specjalne akcesoria, dzięki którym nabyty produkt prezentować się będzie jeszcze bardziej okazale, powodując zazdrość członków rodziny, znajomych, czy współpracowników!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here