Sieć 5G w Polsce

Chcesz mieć dostęp do superszybkiej sieci 5G? Zastanawiasz się, jaki jest zasięg 5G i czy możesz skorzystać z tej technologii? Sprawdź, jak wygląda Plan komórkowy Orange Flex z dostępem do 5G. Dołącz do generacji Flex i sieci 5G w Polsce.

Orange Flex – czy warto?

Jeśli szukasz elastycznego Planu komórkowego, Orange Flex to dobra opcja dla Ciebie. Bez długoterminowych umów, wizyt w salonie i zbędnych formalności. Wszystko załatwiasz w aplikacji – szybko i prosto. Zyskujesz nielimitowanerozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE i GB bez limitu na popularne social media, żeby zawsze być w kontakcie z rodziną i znajomymi. W Orange Flex wybierasz preferowaną paczkę internetu – 15, 30, 50, a może 100 GB w sieci 5G? Dołącz do generacji Flex i zyskaj:

  • Elastyczne zarządzanie Planem komórkowym – zmieniaj swój Plan kiedy chcesz, zwiększając lub zmniejszając preferowaną liczbę GB.
  • Dodatkowa karta SIM lub e-SIM za 0 zł. Chcesz korzystać z numeru telefonu na dwóch urządzeniach? Elektroniczną kartę e-SIM w parę chwil zainstalujesz na wybranym urządzeniu – drugim smartfonie, tablecie czy smartwatchu.
  • Super promocje w Klubie Flex. Pierwszy miesiąc HBOGO w prezencie, 3 miesiące we Flexie za 1 zł za miesiąc czy polecanie Flexa znajomym i zarabianie. Skorzystaj i oszczędzaj!

Elastycznie,bez zobowiązań, z troską o środowisko– bez umów do podpisywania i z wirtualną kartą e-SIM, czyli bez plastiku, a do tego z nowoczesnymi technologiami, takimi jak 5G. Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji!

Sieć 5G w Orange Flex

Powiedz #hello5G i korzystaj z sieci najnowszej, piątej generacji. Dzięki 5G dostęp do internetu jest stabilny, niezależnie od warunków pogodowych. Korzystanie z 5G nabiera szczególnego znaczenia w dużych miastach, gdzie na niewielkiej przestrzeni z sieci korzysta wiele osób. Technologia 5G zapewnia płynne korzystanie z internetu – jest coraz stabilniej i szybciej!

Do sieci 5G ma już dostęp ponad 6 mln Polaków. Ty też chcesz? Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby korzystać z 5G w Orange Flex.

  • Wybierz Plan Flex ze 100 GB internetu za 80 zł. W Orange Flex masz do wyboru Plan z 15, 30, 50 lub 100 GB internetu – to właśnie w najwyższym z nich zyskujesz dostęp do sieci 5G.
  • Korzystaj ze smartfona z technologią 5G. Potrzebujesz też telefonu obsługującego technologię 5G. Jeśli jeszcze nie masz takiego urządzenia, to w  ofercie sklepu w Orange Flex znajdziesz na przykład nowe modele iPhone’a 12, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 czy Samsunga Galaxy S20.
  • Bądź w zasięgu 5G. Sprawdź, czy infrastruktura w Twoim mieście pozwala na korzystanie z 5G. Łatwo zrobisz to za pośrednictwem mapy zasięgu sieci 5G Orange. Obecnie z 5G można korzystać między innymi w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Płocku, Krakowie, Kielcach, Opolu, Częstochowie, Rzeszowie i Bielsko Białej.

Do dzieła! Dołącz do generacji Flex i powiedz #hello5G.

Orange 5G – zalety

Dlaczego warto postawić na Orange 5G? Poznaj zalety tej technologii.

  • Ultraszybkie korzystanie z internetu. Sieć 5G ma znacznie większą przepustowość niż 4G LTE, dzięki czemu wiele osób jednocześnie może korzystać z szybkiego internetu. Nawet jeśli masz wielu domowników, z 5G każdy bez przeszkód może pracować, uczyć się zdalnie, grać w gry bez lagów czy oglądać materiały na żywo w jakości 4K.
  • Szybkie przesyłanie i pobieranie plików. Z Orange 5G nie musisz się martwić, że Twoja wideokonferencja się zawiesi, a plik będzie wysyłać się kilka minut. Przepustowość sieci 5G pozwala na pobieranie filmów w kilka sekund czy błyskawiczne ściąganie plików z chmury. Wysyłasz pliki innym bez opóźnień i czekania.
  • Sieć 5G jest bardziej przyjazna środowiskuniż 4G. Technologia 5G pozwala usprawnić nawet 100-krotnie zużycie energii za każdy przesłany GB danych.
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań. 5G to nie tylko szybki internet i błyskawiczne pobieranie i przesyłanie plików. Dzięki sieci 5G możliwa jest komunikacja wielu urządzeń, maszyn i budynków, które tworzą Internet Rzeczy (IoT). To również rozwój wirtualnej rzeczywistości oraz inteligentnych miast i budynków.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here