Będąc kierowcą i właścicielem samochodu musimy dbać nie tylko o jego sprawność techniczną, ale również i zewnętrzny wygląd. Od czasu do czasu każdemu samochodowi przyda się prysznic. Nie konieczni zimny. Myjnia samochodowa to można powiedzieć taki salon piękności dla naszych aut. W nowoczesnym świecie mamy do dyspozycji wiele takich miejsc. Jednym z nich są myjnie, w których możemy samodzielnie umyć nasz samochód.

Ile to kosztuje?

Myjnia samoobsługowa to coraz popularniejszy biznes. Opłacalny jest nie tylko dla właścicieli, ale również i przede wszystkim dla użytkowników. Umycie samochodu samemu to koszt dosyć niski. Uzależniony oczywiście od tego jak dużo czasu w tym miejscu spędzimy. Najczęściej jedna złotówka to możliwość mycia samochodu przez jedną minutę. Na różnych stacjach czyszczących może cena delikatnie się różnić. Jednak jest to czas w którym nie jesteśmy w stanie umyć samochodu. Płacą około pięciu złotych uda nam się pobieżnie umyć samochód. Jest to stosunkowo niska cena, biorąc pod uwagę, że na standardowej myjni z obsługą koszt umycia auta zazwyczaj przekracza dwadzieścia złotych.

Myjnia bezdotykowa – zalety.

Główną zaletą tego rodzaju myjni jest to, że krótkim czasie możemy doprowadzić nasze auto do przyzwoitego wyglądu. Na stacji dostępnych jest zazwyczaj kilka programów, które zapewniają mycie, woskowanie czy połysk i nabłyszczanie. Dzięki przejściu przez wszystkie te fazy, możemy w miarę kompleksowy sposób wyczyścić nasze auto i sprawić, że przez dłuższy czas ten stan się utrzyma.

Myjnia samochodowa samoobsługowa to świetny sposób na umycie samochodu jeśli nie mamy zbyt dużo czasu i chcemy szybko umyć auto, a dodatkowo liczymy na to, że cena będzie w miarę niska.

http://www.autokod.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here