Najpopularniejsza para na świecie, czyli Barbie i Ken

0
1893

Barbie jest najpopularniejszą lalką od momentu, gdy po raz pierwszy w roku 1959 zadebiutowała na nowojorskich targach. Tym samym pokochała ją cały świat, a wszystkie młode dziewczynki tylko marzyły, żeby ją posiadać. Krótko po wypromowaniu Barbie producenci doszli do wniosku, że przy jej boku brakuje jednak mężczyzny. W związku z tym w 1961 roku dołączył do niej niesamowicie przystojny Ken. Od tego czasu Barbie i Ken tworzyli najbardziej rozpoznawalną parę wśród zabawek dla dzieci. Dzięki swojej niepowtarzalności, poprzez idealne odwzorowanie ludzkich rys, Barbie i Ken stali się do dzisiaj najbardziej cenionymi postaciami.

Dlaczego warto kupić dziecku lalkę Barbie i Kena?

Słynne lalki Barbie i Ken to uroczy duet, który zachwycił wszystkie dziewczynki. Para idealnie do siebie pasuje. Prezentują się wspaniale nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Zestaw Barbie i Ken to idealny pomysł na prezent od Mikołaja oraz z okazji Świąt, urodzin, czy dnia dziecka. Zabawka pobudza wyobraźnie, zachęca do samodzielnej zabawy, a co istotne pozwala dziecku na rozwój jego kreatywności.

Barbie i Ken w zestawie

Na rynku istnieje ogromny wybór zestawów, w których główną rolę pełnią Barbie i Ken. Zestawy do zabawy z ich udziałem prezentują znane zawody w przyjaznej odsłonie. Dzięki nim dzieci mają możliwość wczuć się w osoby, którymi chcą zostać w przyszłości i odgrywać odpowiednią rolę. W zestawach można znaleźć zawód taki jak weterynarz z miejscem do opieki dla zwierząt lub trenera psów z torem szkoleniowym. Dzieci kochają zwierzęta, a poprzez zabawę zdobędą odpowiednią wiedzę i umiejętności, jak prawidłowo się nimi zajmować. Do każdego zestawu dołączone są odpowiednie figurki i elementy, które urozmaicają zabawę. Mają za zadanie pobudzić dziecięcą wyobraźnię do wymyślania ciekawych historii. W sklepach oprócz wymienionych dwóch zestawów ze zwięrzętami można też znaleźć inne mniejsze lub większe o zupełnie innej tematyce. Zabawki z serii Barbie i Ken są cały czas rozszerzane o nowe, urozmaicone dodatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here