Jakie lampy do przedpokoju

Przedpokój to jedno z istotniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwsze wrażenie. Wchodząc do czyjegoś lokum, również w pierwszej chwili widzimy właśnie przedpokój. To, w jaki sposób jest urządzony i oświetlony, wywiera na nas jak i na naszych gościach pierwsze wrażenie. Warto więc zadbać, aby był on urządzony z gustem i wyczuciem stylu.

Meble, dodatki, to wszystko jest bardzo ważne, jednak kluczową rolę w przedpokoju odgrywa właśnie oświetlenie.

Minimalizm i nowoczesność

Wnętrza urządzone w nowoczesnym i minimalistycznym stylu wyglądają interesująco, gdy dodamy do nich ciekawego „smaczku” w postaci nietypowej lampy czy żyrandola. Takie zestawienie będzie intrygujące, można w nim zastosować na przykład lampę wiszącą bubbles. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani do takiego rodzaju połączeń świetnie będą się też prezentowały bardziej stonowane rozwiązania, jak na przykład lampa sufitowa lago bianko, czy azzardo bross. Takie minimalistyczne rozwiązania sprawdzą się wyśmienicie zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych jak i bardziej ekstrawaganckich wnętrzach.

Szyny – niezwykłe rozwiązanie do przedpokoju

Bardzo nowatorskim, a jednocześnie funkcjonalnym i estetycznym rozwiązaniem jest zastosowanie lamp na szynoprzewodach. Świetnie rozjaśnią wnętrze, pozwalając na mocniejsze doświetlenie miejsc, na których nam zależy, np. obrazów czy zdjęć zdobiących ściany.

Bez względu na to jak urządzone są nasze wnętrza, powinniśmy szczególną uwagę przykładać do ich odpowiedniego oświetlenia. To właśnie ono odgrywa bardzo istotną rolę w przedpokoju, ale i w każdym innym pomieszczeniu. Ważny jest również styl żyrandoli i lamp, które zastosujemy w naszych domach. Co innego będzie pasowało do wnętrz w stylu boho, a inne lampy sprawdzą się w minimalistycznych intérieurach. Nie powinniśmy jednak kierować się modą, ponieważ ona przemija, a nasz dom powinien być urządzony ponadczasowo. Nie dajmy się więc modzie i postawmy na własny styl i wyczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here