Otóż wiele ludzi w dzisiejszych czasach boi się nawet spróbować zarabiać w internecie, myślą, a wręcz są przekonani ze oferty pracy jakimi dysponuje potencjalny pracodawca są po prostu żałosne i nie ma sensu wchodzić w ten „”biznes””. Dlaczego ludzie tak uważają, moim zdaniem to dlatego że po prostu my jako ludzie, prości ludzie, dbający o wygodę, komfort, jak i tez dobrze nam z tym co mamy i nie chcemy zmian, a przecież taka praca w internecie to już jakaś mała zmiana bo zamieniamy swój czas wolny w domu na prace przez internet, Jest do dobra alternatywa ale pojawia się pytanie – Dlaczego się tego boimy? . Nie jesteśmy wcale do tego przekonani i nie chcemy w ogóle spróbować zarabiać w ten sposób. Ludzie którzy już spróbowali i zaryzykowali, chwalą sobie ten e-biznes. Nawet niektórzy mówią a wręcz ogłaszają ze zarabiają nawet 5 liczbowe sumy pieniężne co miesiąc siedząc tylko przed komputerem w domu kilka godzin dziennie. Hola Hola, każdy by tak chciał. Tylko pamiętajmy o tym że nie wszystko przychodzi od razu.

Wszyscy wiemy żeby do czegoś dojść potrzeba czasu, wytrwałości i ogromnej cierpliwości. Nie wszystko przychodzi nam od ręki.

Tylko jak w to wejść skoro boimy się tego wszystkiego?
Myślę że jedynym wyjściem na to wszystko jest zmiana nastawienia, wypisanie sobie na kartce kilku, prostych słów, zrobienie tabelki „”Plusy, Minusy”” i wtedy przemyślenie tego całego e-biznesu będzie miało sens.

Weź kartkę, długopis i po prostu zacznij pisać. Na samej górze strony napisz widoczny, starannie napisany nagłówek „” Zarabianie w internecie””, następnie po lewej stronie kartki „” Plusy””, a po prawej stronie „” Minusy””. Spróbuj znaleźć jak najwięcej plusów zarabiania w internecie i tym samym podobna liczbę minusów.
Kiedy już myślimy że wyczerpaliśmy myśli na temat plusów i minusów zarabiania w internecie czas sobie przemyśleć to wszystko.

Przecież nic nam nie zaszkodzi spróbować. Ludzie właśnie od takiej próby zaczynali. Dlaczego właśnie TY nie masz masz spróbować dorobić sobie do swojej comiesięcznej pensji ?

http://dominikum.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here