Jak słuchać muzyki bez ograniczeń i limitu danych? To możliwe dzięki Music Pass w Orange

Muzyka towarzyszy Ci zawsze i wszędzie? W Orange możesz korzystać z muzycznych serwisów streamingowych, nie zużywając przy tym GB z Twojego pakietu danych. Dowiedz się, jak działa usługa Music Pass i i słuchaj muzyki bez ograniczeń!

Streamingowa rewolucja

Coraz rzadziej przechowujemy albumy w pamięci telefonu w formie plików MP3. Współcześnie najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą słuchania muzyki są serwisy streamingowe – wystarczy kilka kliknięć, by odtworzyć piosenki ulubionych wykonawców lub odkryć zupełnie nowe, nieznane muzyczne rejony.

Na podstawie historii odsłuchań algorytmy serwisów streamingowych proponują wykonawców, którzy mogą przypaść do gustu konkretnemu użytkownikowi, udostępniają też gotowe playlisty na różne okazje – na imprezę, do nauki i pracy, do jazdy samochodem czy uprawiania sportu. Aplikacje pozwalają na wygodne odtwarzanie muzyki z poziomu smartfona, a bezprzewodowe technologie umożliwiają połączenie telefonu nie tylko ze słuchawkami, lecz także z zewnętrznym głośnikiem, miniwieżą, kinem domowym czy systemem audio w samochodzie.

Ogromna wygoda i powszechna dostępność muzycznych serwisów streamingowych  sprawia, że cyfrowa dystrybucja powoli wypiera nośniki fizyczne. Coraz częściej można spotkać się z sytuacją, że nowo wydany album dostępny jest tylko w wersji cyfrowej, a wytwórnia rezygnuje z tłoczenia płyt CD lub decyduje się na wypuszczenie bardzo niskiego nakładu – z myślą o najbardziej zagorzałych fanach, kolekcjonerach i audiofilach.

Muzyka bez limitu w Orange

Niestety, częste korzystanie ze streamingu wiąże się z dużym zużyciem transferu – godzina odtwarzania muzyki na popularnej platformie Spotify może pochłonąć 140 MB (w najwyższej jakości dźwięku – 320 kbps).

Orange przygotowało rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie rozstają się z słuchawkami. Dzięki usłudze Music Pass możesz słuchać muzyki bez limitu i nie martwić się o zużycie danych! Music Pass to idealne rozwiązanie dla użytkowników najpopularniejszych platform streamingowych, takich jak:

  • TIDAL,
  • Spotify,
  • Amazon Music,
  • Deezer,
  • Polskie Radio,
  • Apple Music,
  • Open FM.

W ramach Music Pass w Orange możesz korzystać z aplikacji danego serwisu lub z wersji przeglądarkowej – co ważne, musisz posiadać aktywną subskrypcję w wybranym serwisie muzycznym. Z usługi możesz korzystać tylko terenie Polski, nie działa ona w roamingu. Więcej informacji na temat Orange Music Pass znajdziesz w tym miejscu: https://www.orange.pl/lp/music-pass.

Jak aktywować Orange Music Pass?

Z usługi Orange Music Pass możesz korzystać, jeżeli jesteś klientem indywidualnym w ofercie na abonament i korzystasz z dowolnego Planu Mobilnego. Usługę można aktywować na 3 sposoby:

  • wysyłając SMS-a o treści MUSIC pod bezpłatny numer 80047
  • za pośrednictwem konta Mój Orange
  • dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta pod numer *100

Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi Orange Music Pass są darmowe. Później opłata wynosi 5 złotych za miesiąc.

Music Pass w Orange Flex

Usługa Music Pass dostępna jest także w Orange Flex. Aby dołączyć do Orange Flex, musisz tylko pobrać aplikację i zainstalować na telefonie kartę eSIM lub zamówić tradycyjną kartę SIM. Wszystkie niezbędne formalności załatwisz zdalnie, bez konieczności wizyty w stacjonarnym salonie Orange i bez konieczności podpisywania umowy. Dołączasz i rezygnujesz, kiedy tylko chcesz – bez długoterminowych zobowiązań.

Po przystąpieniu do Orange Flex, otrzymujesz nielimitowane SMS‑y, MMS‑y i rozmowy do wszystkich sieci oraz Social Pass, czyli usługę, która umożliwia nielimitowane korzystanie z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, m.in. Facebooka, Instagrama, Snapchata, Twittera czy Messengera. Poza tym masz pełną swobodę w doborze usług dodatkowych – sam decydujesz, ile GB potrzebujesz w danym miesiącu. Do wyboru masz cztery plany: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB.  Wystarczy także jedno kliknięcie w aplikacji, by aktywować usługę Music Pass i cieszyć się streamingiem bez zużywania danych. Cena tej usługi w Orange Flex to 5 zł miesięcznie.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here