Zakopane aktywności

Ciekawa kultura, fantastyczna architektura, zabytki, karczmy, w których możesz biesiadować do bladego świtu – Zakopane ma to wszystko! Wybierając się tam możesz być spokojny, że atrakcji nie zabraknie. Pamiętaj jednak, iż miasto pod Giewontem zapewnia też masę różnorodnych form aktywności na świeżym powietrzu. Korzystaj z nich, by urozmaicić sobie wypoczynek.

Wybór jest niemały…

Lubisz jeździć na rowerze? Jeśli tak, udaj się na wyprawę i przekonaj, czy górski świat obserwowany z perspektywy jednośladu nie jest przypadkiem jeszcze bardziej ciekawy. Odkrywaj malownicze zakątki, pokonuj odpowiednie dla siebie trasy, jest ich sporo więc na pewno wybierzesz odcinek, który przyniesie ci moc miłych wrażeń. Jeżeli obawiasz się, ze twoja kondycja nie jest najlepsza i nie czujesz się na siłach, a mimo to kusi cię opcja wyprawy rowerowej, wypożycz e-rower i ruszaj w poszukiwaniu magicznych miejsc! Szczegóły na temat wycieczek znajdziesz na stronie www.mountain.pl/zakopane/rowery.

A może wolisz nieco inny pojazd? Zdecyduj się na przejażdżkę hulajnogą. Zabawy będzie pod dostatkiem. Zrelaksujesz się, ominiesz korki, przemierzysz boczne uliczki, które bywają naprawdę interesujące. Hulajnogi już jakiś czas temu polubili dorośli, nawet seniorzy, obecnie nie są one zarezerwowane tylko dla dzieci. Dlatego nie zastanawiaj się długo i zwiedź tym pojazdem wiele niesamowitych zakątków.

Jeżeli należysz do grupy osób, które przepadają za atrakcjami ze szczyptą adrenaliny, koniecznie zdecyduj się na wyprawę na mocnym, ryczącym quadzie. Niech nie zrażają cię przeszkody, woda, kurz i błoto. Będziesz się świetnie bawił i poczujesz dumę, gdy okaże się, że przejechałeś skomplikowaną trasę. Choć musimy dodać, że także początkujący znajdą dla siebie idealne odcinki do pokonania.

Odwiedzając Zakopane zimą miej na uwadze wyprawy na skuterach śnieżnych. Góry, doliny, lasy, pola pokryte białym puchem robią ogromne wrażenie. Dostępna jest opcja wieczornej przejażdżki, wtedy otoczenie jest bardziej tajemnicze, zdaje się nawet nieco groźne. Nie mamy wątpliwości – warto je poznać.

Być może zamierzasz udać się do Zakopanego z grupą przyjaciół. Wtedy świetnym pomysłem jest zaproszenie ich na pole paintballowe i rozegranie „bitwy” na kolorowe kulki. Udział w niej na długo zapadnie w pamięć, szczególnie, że sceneria jest niepowtarzalna. Wspólna zabawa, to perfekcyjny plan na udany odpoczynek z bliskimi osobami.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów…

Wiadomo, samodzielne układanie szczegółowego planu wycieczki do łatwych zadań nie należy. Ale nie przejmuj się tym. Skorzystaj z serwisu www.mountain.pl. Wypożyczysz w nim quady, rowery, hulajnogi, sprzęt taki jak np. rakiety śnieżne, czy sanki. Ponadto, zarezerwujesz bilety np. na spływ Dunajcem, rafting, wycieczkę z przewodnikiem. Możesz także wybrać gotowy program, w którym ujęto parę atrakcji umilających dzień. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Mountain.pl prezentuje różnorodne możliwości, daje pomysły, pomaga turystom zorganizować wypoczynek o jakim nawet nie marzyli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here