Wypożyczalnia nart w Szczyrku

Spodobało Ci się na nartach, ale przeraziły Cię wysokie ceny sprzętu? Nawet oferty z rynku wtórnego mocno nadwyrężyłyby Twój domowy budżet? Sprawdź, jakie możliwości zapewnia Ci wypożyczalnia narciarska i łap fantastyczne przeżycia i niesamowite emocje na stokach narciarskich w Szczyrku.

Narty na start – czyli uczenie plus wypożyczenie

Początkującym narciarzom zdecydowanie nie opłaca się kupować własnego sprzętu. Jako amator nie zawsze będziesz wiedzieć, na jakie elementy zwrócić uwagę, by zainwestować w wysokiej jakości sprzęt, a poza tym, jeśli po jednym dniu stwierdzisz, że to był pierwszy, ale i ostatni raz, to stracisz wiele pieniędzy, bo nawet nieużywane narty przy sprzedaży zawsze mocno tracą na swojej wartości.

I wcale też nie musisz kupować profesjonalnego sprzętu. Wypożyczalnia nart w Szczyrku przy ośrodku narciarskim Beskid Sport Arena zapewni Ci każdego rodzaju sprzęt, zarówno dla amatora, jak i już bardziej zaawansowanego narciarza. Do takiej wypożyczalni warto zajrzeć, także jeśli zainteresowało Cię przedszkole narciarskie w Szczyrku. Kapitalny pomysł na urozmaicenie ferii zimowych dla najmłodszych. I tutaj znów lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie nart. Noga dziecka szybko rośnie ani się nie obejrzysz, a trzeba będzie już inwestować w nowe obuwie.

Narty TOP w wypożyczalni dla zaawansowanych narciarzy

Oferta wypożyczalni nart może być opłacalna nie tylko dla początkujących amatorów zimowego szaleństwa. Znajdziesz tam bowiem też idealne narty, jeśli planujesz wybrać się na trudniejsze, bardziej zaawansowane trasy. Tutaj ciekawą opcją może być też testowanie nart, dzięki czemu za dodatkową opłatą, uzyskasz możliwość wymiany nart, jeśli z jakichś powodów nie spełnią Twoich oczekiwań.

Dzięki temu, że wypożyczalnia nart BSA w Szczyrku oferuje renomowane marki, jak: Fischer, Rossignol czy Head. Masz dostęp do solidnego sprzętu w rozsądnej cenie. Taka alternatywa jest wręcz idealna dla osób, które nie mają miejsca, by przez cały rok przechowywać narty albo tak rzadko korzystają z uroków zimy, że zakup własnych nart jest zwyczajnie nieopłacalny.

Wypożycz narty na służbowy wyjazd na stoki!

Opcja wypożyczenia nart pozwala w rewelacyjny sposób sprawić niespodziankę zarówno pracownikom, jak i przyjaciołom. Możesz bowiem zarezerwować większą ilość nart i dopiero po przyjeździe, zdradzić jakie emocje czekają na Was w Szczyrku.

Nie wszyscy jeżdżą na nartach? Nie szkodzi. Szkoła narciarska w Szczyrku oferuje zarówno jednodniowe, jak i weekendowe kursy dla większych grup. Możesz więc zaplanować zajęcia tylko dla waszej grupy i połączyć to z niezapomnianym wieczorem w góralskiej knajpce przy karaoke, albo przy ognisku i pieczeniu kiełbasek?

Opłaca się wypożyczać narty na dłuższy czas?

Dla kogoś, kto jedynie od czasu do czasu zakłada narty, wypożyczalnia jest świetną opcją. Koszty są niewielkie, brak problemu z przechowaniem, czy przewożeniem i frajda tak samo wielka. Pytanie, czy tak samo kalkuluje się wypożyczyć narty na dłuższy czas?

Zdecydowanie tak, jeśli zainwestowałeś w przedszkole narciarskie w Szczyrku i Twoje dzieci przez pięć dni będą uczyć się jeździć na nartach. Jednak również taka alternatywa będzie korzystna dla dorosłych. Trendy się zmieniają, co roku na rynku pojawia się nowy sprzęt. By nadążać za nowinkami i cieszyć się innowacyjnymi technologiami, musiałbyś często inwestować w nowy sprzęt. Zamiast tego, skorzystaj z wypożyczalni, która zapewnia dostęp do nowego, sprawdzonego i przetestowanego sprzętu. Narty nowszej generacji możesz wypożyczyć nawet na dłużej niż tydzień. I jeśli sprawdzisz ceny, to szybko przekonasz się, że to naprawdę korzystna oferta.

Deska snowboardowa – też możesz ją wypożyczyć!

Wypożyczalnie sprzętu zimowego są idealnym miejscem także dla osób, szukających większej dawki adrenaliny, np. podczas jazdy na desce snowboardowej. Tego rodzaju sprzęt też znajdziesz w wypożyczalni. Możesz na chwilę odstawić narty i przeżyć niezapomnienie chwile z deską snowboardową, ale możesz też opłacić sobie kurs, ponieważ szkoła narciarska BSA w Szczyrku oferuje też zajęcia dla początkujących jak i chcących poznać zawansowane techniki snowboardzistów. Może więc w tym roku zamiast nart wybierzesz właśnie deskę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here