Ubezpieczenia online – kup ubezpieczenie bez wychodzenia z domu

Rynek e-commerce dynamicznie się rozwija. Dziś przez internet zakupisz znacznie więcej niż sprzęt RTV, ubrania dla dziecka czy produkty spożywcze – kanałem direct możesz zakupić także ubezpieczenia. Dowiedz się, dlaczego warto.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie?

Na polskim rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych. Jeżeli potrzebujesz np. ubezpieczenia OC, to z pewnością wiesz, że zakres ochrony został uregulowany zapisami ustawy. To oznacza, że przy wyborze możesz kierować się wyłącznie ceną produktu. Gdy jednak oczekujesz szerszej ochrony, potrzebny będzie Ci pakiet z AC czy assistance. Aby dobrze wybrać i zakupić polisy, które uchronią Cię np. przed utratą zniżek AC, nie obejdzie się bez porównania produktów.

Podobnie jest wówczas, gdy szukasz dobrego ubezpieczenie turystycznego. Cena składki zależy od tego, czy masz w planach uprawianie sportów ekstremalnych i czy potrzebujesz dodatkowego ubezpieczenia sprzętu, który masz zamiar ze sobą zabrać.

Aby wybrać najlepsze ubezpieczenie, nie musisz spotykać się z przedstawicielami poszczególnych towarzystw czy liczyć, że broker ubezpieczeniowy dobrze Ci doradzi. Aktualnie możesz samodzielnie poszukać najlepszego ubezpieczenia bez wychodzenia z domu, korzystając ze specjalnego kalkulatora ubezpieczeń.

Szybko i wygodnie, czyli kalkulator ubezpieczeń

Porównując ubezpieczenia online’owo, szybko zorientujesz się w aktualnych ofertach. Kalkulator ubezpieczeń znajdziesz na stronie multiagencji ubezpieczeniowej Wygodnie.pl. Za pośrednictwem tej strony porównasz i zakupisz dowolne ubezpieczenie, m.in.: podróżne, na życie, OC i AC, mieszkaniowe i turystyczne.

Korzystanie z formularza jest intuicyjne. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie pola, a następnie klikniesz „Pokaż oferty”. W odpowiedzi otrzymasz listę proponowanych ubezpieczeń z różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Obok informacji o wysokości składki, będziesz mógł też zapoznać się z zapisami OWU. W praktyce korzystanie z Wygodnie.pl po prostu się opłaca – szybko i wygodnie porównasz koszty ubezpieczeń, a następnie zakupisz wybraną polisę online.

Gdy masz wątpliwości

Dobry kalkulator ubezpieczeń online pozwala szybko porównać dostępne oferty. Przy zakupie polisy nie należy jednak kierować się wyłącznie niską ceną – równie ważny jest zakres ochrony. Jeżeli masz wątpliwości i nie wiesz, na co zwrócić szczególną uwagę, skorzystaj z poradnikowych wpisów, które zostały zamieszczone na stronie Wygodnie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here