Trwała, bezbolesna depilacja nóg - to możliwe!

Chyba każda kobieta pragnie mieć piękne, gładkie nogi, które będzie mogła pokazywać, zwłaszcza teraz kiedy pogoda za oknem robi się coraz piękniejsza. Tak naprawdę pielęgnacja skóry na nogach i uzyskanie nieskazitelnego efektu, wymaga od nas, drogie Panie sporej ilości wysiłku. Zaczynając od tradycyjnego golenia, przez usuwanie włosów woskiem czy depilatorami. To wszystko zajmuje dużo czasu, bywa bolesne i przede wszystkim krótkotrwałe. Jak zatem uzyskać upragniony efekt na stałe? Jedyne rozwiązanie to bezbolesna depilacja laserowa nóg laserem diodowym Light Sheer.

Depilacja laserowa nóg ile potrzeba zabiegów

Wykonywanie depilacji laserowej wymaga kilku wizyt w salonie. Jest to związane z fazami wzrostu włosków. Światło lasera podczas depilacji laserowej działa na te włosy, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu. Już podczas pierwszego zabiegu trwale usuwane jest ok. 30% włosków. Ważne jest też to, żeby przestrzegać odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji laserowej. Czas, w którym powinnaś wybrać się do salonu na kolejne sesje depilacji wynosi 8-12 tygodni.

Zabiegi depilacji laserowej nóg są bezbolesne, jeżeli wykonywane są profesjonalnym sprzętem przez doświadczonego kosmetologa.  Niewielki dyskomfort podczas zabiegu depilacji jest niwelowany specjalnymi kompresami chłodzącymi. Po ok. 6 wizytach w salonie depilacji laserowej będziesz mogła cieszyć się gładką, delikatną i przede wszystkim ogromnym poczuciem komfortu. Koleżanki pozazdroszczą Ci tak idealnej skóry!

W jaki sposób przygotować się do depilacji laserowej nóg?

Przynajmniej miesiąc przed planowanymi zabiegami depilacji laserowej nóg musisz zaprzestać wyrywania włosków, dlatego pozostaje Ci odłożyć pęsety, depilatory i woski.

Możesz tylko golić nogi maszynką. Dwa tygodnie przed depilacją laserową należy odstawić światłoczułe zioła i leki (w porozumieniu z lekarzem). Przynajmniej cztery tygodnie przed zastosowaniem lasera powinnaś zaprzestać opalania i wizyt w solarium To bardzo ważne, ponieważ aktywna opalenizna w połączeniu z działaniem lasera może doprowadzić do poparzeń.

Przygotuj się też na to, że kilka dni przed depilacją laserową nóg odbędziesz bezpłatną konsultację z kosmetologiem, który dokładnie przeanalizuje rodzaj Twojej karnacji i włosków. Dodatkowo wykluczy możliwe przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, dopasuje parametry i wykona próbę laserową. To wszystko dla Twojego stuprocentowego bezpieczeństwa oraz maksymalnie satysfakcjonujących efektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here