W dobie rozwijającej się technologii, niczym zaskakującym nie jest fakt, że również książka doczekała się swojego substytutu. Jest nim elektroniczny czytnik e-booków, którego ekran wygląda jak kartka książki. Czy zatem warto zastąpić nim tradycyjną lekturę?

Czytnik e-booków to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, którzy dużo czytają w różnych miejscach. Jest lekki, z łatwością zmieści się do plecaka czy torebki, więc można zawsze mieć go przy sobie. Idealnie sprawdza się w podróży i na wczasach.

Opcja podświetlanego ekranu i zmiany wielkości czcionki to wygoda dla tych, którzy mają problemy ze wzrokiem. W tradycyjnej książce nie ma możliwości powiększenia czcionki, a ta często okazuje się być za mała.

Zakup czytnika jest inwestycją jednorazową, dzięki niemu mamy dostęp do e-booków z całego świata, w różnych językach i tłumaczeniach.

Obecnie rynek oferuje wiele modeli czytników, różnych pod względem możliwości, wielkości czy kształtu. Każdy z nich jest maksymalnie podporządkowany potrzebom potencjalnego konsumenta.

Oczywiście, tradycyjna książka niesie za sobą pewien sentyment, a zapach kartek jest dla miłośników czytania czymś wspaniałym. Książka tradycyjna ładnie wygląda na półce i w pewien sposób identyfikuje się z jej właśficielem. Ale trzeba zastanowić się nad tym, czy to nie komfort czytania jest najważniejsza.

http://antycenzor.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNaprawa laptopów
Następny artykułTaśmy LED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here