Toruń Hotel SPA Hanza Pałac

Kochasz aktywne spędzanie ferii? Lubisz połączenie aktywnego wypoczynku oraz relaksu i od nowy? Uwielbiasz intensywne masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne? Nie masz jednak pojęcia gdzie się wybrać na nadchodzący urlop oraz jak go zaplanować? Jeżeli tak to ten tekst został stworzony z myślą o osobach właśnie takich jak Ty. Już teraz serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Spa kujawsko pomorskie

Chyba każdy z nas uwielbia wypoczynek w pięknie położonym i luksusowym hotelu, który oferuje wszelakie zabiegi SPA oraz inne atrakcje. Jednym z przykładów takiego kompleksu hotelowego jest Hotel SPA Hanza Pałac. Jest on pięknie położony, w otoczeniu 200-letniego parku oraz ślicznych lasów. Lokalizacja dodatkowo podkreśla, że jest to hotel, w którym każdy ma możliwość zrelaksowania się oraz odpoczynku od codziennego szybkiego tempa życia w mieście. Hotel położony jest w Borach Tucholskich, niedaleko Grudziądza. Podróż z Gdańska zajmuje około godziny, dojazd jest bardzo prosty, gdyż hotel jest położony stosunkowo blisko autostrady A1, dzięki czemu dojazd do hotelu z każdego miejsca w Polsce jest bardzo komfortowy oraz wygodny. Na terenie hotelu jest oczywiście parking na samochody osobowe gości hotelowych.

Hotel SPA Hanza Pałac w Rulewie

Najważniejszą kwestią jest oczywiście oferta, jaką Toruń Hotel SPA Hanza Pałac przygotował da wszystkich swoich klientów  oraz gości. Jest ona naprawdę bardzo szeroka oraz zróżnicowana, dzięki czemu w tym hotelu świetnie spędzi czas grupa przyjaciół, cala rodzina czy też zakochana para. Co czeka, więc na klientów?

Park linowy jest jedną z ciekawszych propozycji szczególnie dla młodszych gości hotelu, sprawia, że każdy urwis ma możliwość wyszalenia się oraz aktywnego spędzenia po południa. Park linowy jest zlokalizowany w pięknym parku krajobrazowym oraz jest to największy park linowy w Polsce. Jest on dostępny dla wszystkich gości hotelowych przez cały rok z wyjątkiem zimy. Każdy może sprawdzić swoje umiejętności aż na trzech poziomach zaawansowania.

Kolejną wielka atrakcją hotelu jest bez wątpienia możliwość wybrana się na profesjonalny spływ kajakowy. Na chętnych czeka aż 200 kilometrów rzeki Wdy, podczas spływu kajakowego przepływa się przez obszar objęty całkowitą ochronna, dzięki czemu każdy ma  możliwość podziwiania pięknych widoków i dzikiej przyrody.

toruń

Stadnina koni to kolejna cudowna propozycja dla klientów hotelu. Każdy ma możliwość spróbowania swoich sił w jeździe konnej, wykwalifikowana instruktorka tejże sztuki prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Możliwe są także konne wycieczki głąb lasów, co jest bez wątpienia wielką gratką dla każdego miłośnika jazdy konnej.

Hotel jest także idealna bazą wypadowa do długich wycieczek rowerowych. Wokół hotelu roztaczają się bowiem szlaki rowerowe o różnym stopniu zaawansowania, wszystkie one umożliwiają podziwianie pięknych widoków Borów Tucholskich, które z pewnością zachwycą każdego! Oczywiście jedną z największych atrakcji jest możliwość plażowania oraz kąpieli w pobliskim jeziorze Rybno. Można wybrać się na nią rowerem, gdyż jest to jedynie 5 kilometrów od kompleksu hotelowego. Nad jeziorem istnieje możliwość wędkowania oraz połowu ryb.

Bez wątpienia jednak największą chlubą oraz atrakcją hotelu SPA Hanza Pałac jest strefa Wellness, która oferuje gościom hotelowym bardzo szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz relaksujących. Każdy klient hotelu może zdecydować się na jeden z szeregu dostępnych masaży, na przykład na masaż rehabilitacyjny czy też masaż gorącymi kamieniami. Strefa SPA oferuje także zabiegi na skórę twarzy takie jak lifting czy dogłębne nawilżanie twarzy. Świetną opcją jest także specjalnie dedykowana paleta zabiegów dla kobiet w ciąży, dzieci oraz młodzieży. Spa wielu z nas kojarzy się głównie z atrakcją dla kobiet. Nic bardziej mylnego! Hotelowe SPA w swojej  ofercie posiada także bardzo wiele zabiegów dla wymagających mężczyzn, z pewnością każdy z nich będzie bardzo zadowolony i zrelaksowany.

spa

Dodatkową atrakcją zlokalizowana w hotelowej strefie SPA jest kompleks basenowy. W jego skład oprócz basenu wchodzą: sauny, jacuzzi, prysznic wrażeń, łaźnie parowe oraz ceber z zimną wodą. Jak, więc widać dla każdego znajdzie się coś idealnego.

Wyjazd do  Hanza Pałac w Rulewie to bez wątpienia świetny pomysł dla każdego, kto chce się zrelaksować oraz spędzać aktywnie czas wraz ze znajomymi czy też rodziną. Taki wyjazd będzie idealną okazją do naładowania baterii na cały rok oraz do odprężenia się w przerwie od pracy czy też nauki. To także doskonały pomysł na romantyczny weekend we dwoje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here