Wafle ryżowe – jeść czy unikać? Pistacje – zdrowa przekąska?
Wyciskarka czy sokowirówka? To kwestie, które z całą pewnością będą w stanie zainteresować sporą grupę osób. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ to tematy nader aktualne w obecnej dobie. Przyjrzyjmy się zatem niniejszym kwestiom, żeby uzmysłowić sobie, w czym tak naprawdę tkwi ich istota.
Wafle ryżowe – jeść czy unikać? Jak ze wszystkim i z tego rodzaju przekąskami nie należy przesadzać. To jasne. Na pewno są osoby, które takich rzeczy nie tolerują i w ich przypadku niejedzenie wafli ryżowych jest uzasadnione. Z drugiej strony to ratunek dla osób, które pozostają na diecie bezglutenowej. Ryż i wszystkie produkty żywnościowe stworzone na jego bazie są zawsze w ich przypadkach pożądane i nie ulega to wątpliwości.
Kolejna kwestia dotyczy wyboru: wyciskarka czy sokowirówka? Wprawdzie sokowirówki są niezwykle rozpowszechnione, ale to wyciskarka w obecnej dobie robi wręcz oszałamiającą karierę. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu możemy uzyskiwać dużo bardziej wartościowe soki niż przy zastosowaniu tradycyjnej sokowirówki.
Na koniec jeszcze zatrzymajmy się przy pistacjach. Czy na prawdzie polega stwierdzenie: pistacje – zdrowa przekąska? Nie trzeba nikomu specjalnie wyjaśniać, że w ogóle orzechy należą do tych artykułów, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie, bo są źródłem szeregu cennych składników. Tym samym więc i pistacje doskonale wpisują się do tej grupy produktów. Zresztą są smaczne i można na ich bazie przyrządzać wiele potraw.

http://www.rzeczyrozne.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here