Tani wyjazd na narty

Wyjazdy na narty lub snowboard z reguły kojarzą się nam z drogimi wyprawami, na które stać tylko nielicznych. Na szczęście możliwe jest znalezienie również ofert, które nie są drogie, a oferują wszystko to, o czym narciarz może marzyć. Wypróbuj tę, która podoba ci się najbardziej i spędź ferie we Francji, Włoszech czy Szwajcarii.

Wyjazd na narty wraz z większą grupą

Wyjazdy na narty są zawsze najciekawsze, kiedy odbywają się w większej grupie. Właśnie wtedy można cieszyć się nie tylko z samych zjazdów po ciekawych trasach, ale także z wieczorów spędzanych w knajpce czy restauracji razem z przyjaciółmi lub rodziną. Co równie ważne, oferty wyjazdów dla większych grup często są bardziej atrakcyjne cenowo, dlatego, jeśli tylko w twoim otoczeniu są zapaleni narciarze, powinieneś zaprosić ich na wspólny wyjazd.

Kraje Alpejskie: najlepsze miejsce do zjazdu

Dlaczego na ferie zimowe warto wybrać się do jednego z krajów Alpejskich? Przede wszystkim dlatego, że są one doskonale przygotowane na przyjęcie turystów zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Oferują cały szereg tras o różnym poziomie zaawansowania, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i najbardziej zaawansowani narciarze znajdą tam coś odpowiedniego dla siebie.

Niemniej ważne jest to, że kurorty w Alpach, oprócz przygotowania ciekawych miejsc do zjazdów, oferują cały szereg dodatkowych korzyści. Wśród nich znajdują się między innymi wygodne hotele, ciekawe zabawy i rozrywki, a także organizacja czasu dla dzieci, czy to w przedszkolach narciarskich, czy też podczas innych zajęć. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się na wyjazd z całą rodziną, będziesz mógł swobodnie zjeżdżać po trudniejszych stokach, podczas gdy maluchy nauczą się wszystkiego na “oślej łączce” lub spędzą czas na zabawie z nowymi kolegami pod okiem opiekuna.

Co więcej, jeśli skorzystasz z oferty Winter Event, będziesz miał zapewnione wiele dodatkowych usług i rozrywek w języku polskim! Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się, że nie uda ci się porozumieć z osobami, które będą ci towarzyszyć, albo które zajmą się twoimi dziećmi.

Tanie narty dzięki specjalnym pakietom

W firmie Winter Event pomyślano o każdym, kto chce wybrać się na narty, dlatego możesz wybierać spośród wielu ofert. Znajdują się tam oferty dla pojedynczych osób, ale także dla specyficznie zdefiniowanych grup, takich jak rodziny czy studenci. W zależności od tego, który pakiet najbardziej cię interesuje i z kim chcesz się wybrać na narty, będziesz miał w ramach wyjazdu zapewnione odpowiednie dodatkowe atrakcje.

Jednocześnie, każdy pakiet odznacza się bardzo atrakcyjną ceną, w ramach której otrzymasz między innymi: przejazd do miejsca docelowego, nocleg w wygodnym hotelu, Ski Pass na okoliczne trasy i ubezpieczenie narciarskie. Dodatkowo możesz skorzystać z nauki jazdy dla siebie lub dzieci, z opieki nad nimi, a także z takich atrakcji jak konkursy, koncerty czy zabawy wraz z innymi członkami wyjazdu – nie tylko narciarskie. Wyprób, a na pewno nie będziesz żałował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here