Szampony profesjonalne

Chcąc profesjonalnie zadbać o wygląd i kondycję swoich włosów, konieczne jest przede wszystkim stosowanie konkretnych, idealnie dobranych kosmetyków do ich pielęgnacji. Nie warto przy tym wybierać najtańszych produktów, które z prawdziwymi kosmetykami do pielęgnacji mają naprawdę niewiele wspólnego.
Podstawą dobrej i rozsądnej pielęgnacji włosów jest dobranie odpowiedniego szamponu. Szczególnie przy codziennym myciu czy odświeżaniu włosów oraz skóry głowy jest to niezbędne. Jeśli masz problemy skórne, łupież czy twoje włosy są słabe z tendencją do nadmiernego wypadania, w pierwszej kolejności powinieneś sięgnąć do specjalistyczne środki. Szampony profesjonalne, takie, których używają styliści czy fryzjerzy, znajdziesz w dobrych, markowych drogeriach, niektóre w aptekach, a większość – w internetowych sklepach właśnie z takim asortymentem.
Na sklepowych półkach należy zwrócić uwagę na taki szampon profesjonalny, jak na przykład Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design, przeznaczony do włosów, które są po zabiegu keratynowego prostowania włosów, a więc znacząco osłabione i wymagające specjalnej, większej niż zwykle, troski. W składzie tego specyfiku można znaleźć keratynę oraz olejek Babassu, ponadto nie zawiera parabenów, siarczanów oraz soli. Cena w sklepach: około 50 złotych.
Jeśli lubisz farbować włosy i robisz to naprawdę często, twoje włosy mogą wołać o pomoc. Z odsieczą przyjdzie szampon profesjonalny L’Oreal Vitamino Color A-OX, który można nabyć nawet w dużych, półtoralitrowych butelkach. Taka niemal hurtowa ilość wystarcza jednak na bardzo długi czas i zainwestowane w ten kosmetyk około 150 złotych jest z pewnością dobrym wyborem. Szampon nie tylko nadaje połysku, utrwala kolor i sprawia, że włosy są widocznie zdrowsze i piękniejsze, ale również skutecznie chroni przednie bezpiecznym promieniowaniem UV.
Z kolei do bardzo zniszczonych włosów polecana jest Kąpiel Kerastase Resistance Bain Force Archltecte, która działa na zniszczone włosy jak kojący kompres.

http://www.glamourlook.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here