Colon C

Colon C to suplement diety, który aktywnie reguluje rytm wypróżnień, pomaga kontrolować wagę oraz korzystnie wpływa na pracę jelit. Jest niezawodny jeśli masz problemy z zaparciami i opóźniony proces trawienny.

Colon C – jaki posiada skład?

Łupina nasienna babki jajowatej – źródło błonnika pokarmowego. Posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu pozytywnie wpływa na pracę jelit oraz ułatwia wypróżnianie. Dodatkowo łupina babki jajowatej pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Dzięki śluzowi zawartemu w łuskach, babka jajowata stosowana jest przy leczeniu hemoroidów i stanach zapalnych jelit. Poleca się ją kobietom w ciąży i diabetykom.
Cykoria – wspiera odchudzanie oraz kontrolę wagi. Ułatwia zachowanie prawidłowego stężenia cukru we krwi. Wpływa korzystnie na działanie przewodu pokarmowego oraz układu odpornościowego. Cykoria to doskonały napój na odchudzanie, ponieważ w całych 60% ona składa się z bardzo ważnej dla organizmu człowieka substancji – inuliny. Właśnie ta substancja wykorzystuje się w leczeniu cukrzycy dla obniżenia poziomu cukru w krwi. A im niższy jest poziom cukru, tym mniej odczuwamy głód, rzadziej przejadamy się i szybciej otrzymujemy smukłą sylwetkę!

Colon C – wskazania

Wspomaganie perystaltyki jelit, uzupełnienie diety w błonnik, regulacja wypróżnień, kontrolowanie masy ciała, a także dbanie o naturalną florę bakteryjną to główne wskazania do zażywania suplementu Colon C. Suplement mogą zażywać dorośli o raz dzieci, które ukończyły 12. rok życia.

suplement diety colon c - wlasciwosci

Colon C – dawkowanie

Suplement Colon C ma postać granulatu służącego do przygotowania zawiesiny. Określone przez producenta dawkowanie Colon C zakłada przyjmowanie dwa razy na dobę po jednej czubatej łyżeczce (5 g) zmieszanej z połową szklanki płynu. Do przygotowania zawiesiny może posłużyć np. woda lub sok. Colon C przyjmuje się rano i wieczorem przez zjedzeniem posiłku. Zawiesinę popij dodatkowo szklanką np. wody. Producent wskazuje też, że po około dwóch tygodnia przyjmowania preparatu Colon C można zmniejszyć zażywaną dawkę o połowę. Pamiętaj, by nie przekraczać zalecanej porcji preparatu Colon C. Co ważne, suplement ten nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej diety – ma ją jedynie wspomagać.

Colon C – przeciwwskazania

Suplement, jakim jest Colon C, nie może być zawsze i przez każdego stosowany. Przede wszystkim główne przeciwwskazanie do zażywania preparatu Colon C to uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Jeżeli cierpisz na różne schorzenia lub zażywasz jakieś leki, przed przyjęciem preparatu Colon C skonsultuj się ze swoim lekarzem, który zdecyduje, czy przyjmowanie suplementu jest bezpieczne i jaka powinna być odpowiednia dawka. Również kobiety będące w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować z lekarzem korzyści i zagrożenia płynące z przyjmowania preparatu Colon C. Na chwilę obecną nie ma danych potwierdzających bezpieczeństwo zażywania suplementu przez kobiety ciężarne i karmiące piersią.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTelewizja
Następny artykułWymarzony salon z kominkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here