Sukienka na ślub dla każdej Panny Młodej

0
1079

Nie da się ukryć, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Gdy poznajemy swoją drugą połówkę, chcemy być zawsze razem i potwierdzamy związek w kościele lub urzędzie: „…i nie opuszczę Cię, aż do śmierci”. To piękne, gdy dwoje ludzi kocha się nad życie. W dzisiejszych realiach coraz częściej zawierane są śluby cywilne.

Państwo Młodzi chcą zaprosić na ślub swoich bliskich, a przy tym dobrze się bawić i dobrze wyglądać. To ostatnie ma szczególne znaczenie dla Panny Młodej, dla której sukienka na ślub cywilny staje się nie lada wyzwaniem. Czy wydać więcej? Czy lepiej ubrać się skromnie? Przecież każda kobieta chce być piękna.

Modne sukienki na ślub cywilny można znaleźć w ofercie wielu sklepów. Panna Młoda powinna się kierować kilkoma prostymi zasadami. Sukienka do ślubu cywilnego powinna być elegancka, nie nazbyt ekstrawagancka. Nie trzeba zbyt wiele wymyślać – sukienka powinna podobać się Pannie Młodej, powinna ona chcieć w niej chodzić. To wystarczy – nie musi się podobać gościom, choć trzeba zachować styl i takt.

Wybór sukienki na ślub cywilny

Wiele osób zastanawia się, czy sukienka na ślub cywilny może mieć welon? Odpowiedź jest jedna – jasne, że tak! Długość sukienki zależy od indywidualnego gustu, ale nie należy przesadzić – w dobrym tonie będzie zarówno sukienka do kostek, jak i do połowy uda.

Modne sukienki na ślub cywilny powinny być szykowne, eleganckie, bez dużych dekoltów i zbyt dużych wycięć na plecach. Mamy dzisiaj ogromną dowolność, ale sukienka do ślubu cywilnego powinna potwierdzać styl Panny Młodej, a nie jej ekstrawagancję, którą lepiej zostawić na imprezę typu after party.

Jaki kolor wybrać? Bardzo dobrze sprawdzają się sukienki jasne, w kolorze kości słoniowej. Panna Młoda równie dobrze może wyglądać w sukience czerwonej lub błękitnej. Pamiętajmy, że modne sukienki na ślub cywilny będą mogły być używane także na inne okazje, czasem wystarczy je tylko lekko przerobić. Jest to duża przewaga w porównaniu z tradycyjnymi sukniami zakładanymi do kościoła.

Nieco innymi zasadami powinny kierować się osoby puszyste. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaka powinna być sukienka na ślub cywilny dla osoby w rozmiarze Plus Size? Powinna być prosta, niekoniecznie idealnie dopasowana w talii. Nie należy stawiać na błyszczące materiały, jak również na elementy wykonane z koronki. Najlepsze dekolty są, w tym przypadku, w kształcie litery V. Warto zwrócić uwagę na wyszczuplającą bieliznę oraz długi welon, nawet do połowy pleców.

Najważniejsze, aby ślub był radością dla Państwa Młodych. Dlatego wybierajmy to, w czym czujemy się najlepiej, zwracając jednak uwagę na przytoczone wyżej zasady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here