Studia I stopnia z zakresu wzornictwa

0
1209

Jeśli zdałeś maturę lub zdasz ją w najbliższym czasie, to informuję Cię, że masz szansę ubiegać się o przyjęcie na studia I stopnia na kierunku wzornictwo.

Wzornictwo to niezwykle atrakcyjny kierunek studiów. Jako dziedzina akademicka obejmuje wiele zagadnień z zakresu wiedzy technicznej, humanistycznej oraz ekonomicznej. Absolwenci tych studiów są nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim artystami. To oni tworzą trendy, kreują gusta swoich odbiorców i klientów. Jest to nie lada wyzwanie dla młodego człowieka.

Specjalista wzornictwa ma duże pole do popisu w wykazaniu się kreatywnością, profesjonalizmem, a także odpowiedzialnością. To on zdecyduje w przyszłości o wyglądzie przedmiotów, które znajdą się – lub też nie znajdą się – na półce sklepowej. Mówiąc o przedmiotach mam na myśli szeroki przekrój specjalności, w których możesz się wyspecjalizować, aby tworzyć i projektować w takich zakresach jak na przykład: moda, biżuteria, ubiór, tkanina, reklama, krajobraz, meblarstwo, komunikacja wizualna, galanteria, środki transportu, środki komunikacji, i wiele innych.

Jeśli jesteś zainteresowany takim profilem studiów i przyszłego życia zawodowego, to masz do wyboru kilka dużych miast na terenie naszego kraju. Zachęcam Cię do bliższego zapoznania się ze stroną internetową ssw-sopot.pl/wzornictwo/, a także z informacjami nt. wzornictwo studia Gdańsk.

Studia kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata. Absolwenci studiów I stopnia mogą oczywiście kontynuować naukę na studiach II stopnia i uzyskać tytuł zawodowy magistra.

Po ukończeniu edukacji możesz uważać się za kompetentnego, profesjonalnego specjalistę z zakresu wzornictwa. Na tym etapie jesteś gotowy do podjęcia działalności zawodowej. Możesz otworzyć samodzielne studio, biuro projektowe, firmę projektową, czy agencję reklamową. Naprawdę masz wiele możliwości i tylko od twojej pomysłowości, twojej pasji tworzenia zależeć będzie twoja przyszłość.

Może własnie studia z zakresu wzornictwa są twoją drogą życiową i szansą na sukces zawodowy? Może warto spróbować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here