spódnica

Decydując się na zakup spódnicy najlepiej jest wybrać taką wykonaną z lekkich materiałów jak bawełna, wiskoza czy len. Takie tkaniny są przewiewne, co sprawdza się idealnie podczas letnich upałów. Długość oraz kształt spódnice również powinny być odpowiednio dobrany. Przybywa że powinniśmy wziąć jednak pewien kluczowy aspekt. Powinniśmy czuć się dobrze w tym, co nosimy. Jak wybrać odpowiednią spódnicę na lato? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://www.shape.pl/jaka-spodnica-na-lato/ 

Lniana spódnica 

Len cechuje się przede wszystkim dużą higroskopijnością. Dlatego też jest to świetne rozwiązanie na upalne dni. Dzięki specjalnemu zwrotowi włókna przypominają siateczkę, która zapewnia swobodną cyrkulację powietrza i dopływ świeżego powietrza do skóry. 

Spódnica z wiskozy 

Wiskoza to jedna z najbardziej higienicznych tkanin. Jest oddychająca oraz chłonna. Dzięki temu nasze ciało stale ma dostęp do świeżego powietrza, a nawet w najgorętsze upały materiał może chłonąć wilgoć. Wybierając tego rodzaju materiał, możemy mieć pewność, że latem poczujemy na skórze powiew wiatru. 

Spódnica bawełniana 

Bawełna to jedna z najpopularniejszych tkanin wykorzystywanych do produkcji odzieży na świecie. Spódnice z bawełny idealnie sprawdzają się latem, ponieważ materiał ten chłonie wilgoć z naszego ciała. Wiele osób może się tutaj z nami nie zgodzić. Bawełna należy przecież do materiałów, które zatrzymują ciepło. Bawełniany swetry idealnie sprawdzają się na zimę do ocieplania ciała. Wszystko to zależy jednak od grubości tkaniny. Gruba dodaje przyjemnego uczucie ciepła, a cienka bawełna jest lekka oraz daje skórze przyjemny powiedz powietrza, a tym samym odczucie chłodu. 

Odpowiednia długość i krój na lato 

Wybierając się na zakupy odpowiedniej odzieży, nasz wybór zależy od naszych osobistych preferencji. Nie ma idealnego kroju na lato, a tak naprawdę każdy model jest idealny, o ile wykonany jest z dobrej jakości tkaniny. 

Dostęp do wielu wariantów spódnic może przyprawić Niektóre kobiety o zawrót głowy. Na sklepowych półkach możemy znaleźć dosłownie miliony spódnic od mini po maxi, kolorowych czy stonowanych. To samo tyczy się krojów. 

Zobacz też: http://www.dessire.pl/wybor-butow-na-wakacje/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here