Spływ przełomem Dunajca

Podczas wypoczynku w Zakopanem nie trzeba martwić się o to, że zabraknie atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni skupią się na architekturze, inni na biesiadowaniu lub różnego rodzaju aktywnościach. Osobom, które uwielbiają poznawanie górskich widoków, polecamy przede wszystkim spływ przełomem Dunajca. Wycieczka na drewnianej tratwie da całe mnóstwo emocji i będzie okazją do obserwowania otoczenia z innej strony.

Bajeczne pejzaże, niebywały relaks

Wędrówki po górach wymagają wysiłku, ale można przecież podziwiać ich urok siedząc wygodnie na drewnianej tratwie. Taka opcja jest naprawdę interesująca. Płyniemy, słuchamy odgłosów natury, obserwujemy rozmaite scenerie, w których królują poszarpane skały, nie brakuje też przepięknej roślinności – odkrywamy góry z perspektywy wody, to fantastyczna przygoda, wzbogacające nas doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Czas umilają flisacy, którzy opowiadają ciekawe historie. Na pewno wiele osób uzna, że taki sposób poznawania malowniczych terenów jest wciągający i przy kolejnej wizycie w Zakopanem znów zdecyduje się na udział w spływie.

Płynąc drewnianą tratwą czujemy, czym jest relaks. Zupełnie odcinamy się od wszystkich niepokojących nas spraw, nasze myśli skierowane są na tym, by napawać się atmosferą odwiedzanych zakątków. Znika stres, twarz dekoruje szeroki uśmiech – to kolejna zaleta tej atrakcji. Każdy musi czasem odpocząć, oderwać się od codzienności, pozwolić sobie na relaks, naładować się dobrą energią. Nie tylko wielbiciele górskiej turystyki polubią spływy. Zapewniamy, że warto wsiąść na tratwę, wyruszyć przed siebie i czerpać radość z dynamicznie zmieniających się widoków. Spoglądając na majestatyczne szczyty z perspektywy tratwy, przekonujemy się, że góry, to potężny żywioł.

www.splyw.pl – sprawdzony organizator

Planując wypoczynek w mieście pod Tatrami warto postawić na solidnego organizatora atrakcji. Takim bez wątpienia jest firma splyw.pl. Cieszy się uznaniem klientów i masą pochlebnych opinii. Doskonale wie, że każdy chce wrócić z wycieczki pełen pozytywnych emocji, dlatego poza samym spływem drewnianą tratwą, zapewnia dodatkowe atrakcje. Można np. wziąć udział w prawdziwej, góralskiej biesiadzie, zafundować sobie przejażdżkę quadem i zapewnić wzrost adrenaliny lub zwiedzić na rowerze Pieniński Park Narodowy. Prawda, że te opcje brzmią zachęcająco? Szczegóły ofert dostępne są na stronie – www.splyw.pl/pakiety/splyw-dunajcem.

Spływ przełomem Dunajca, który uważany jest za jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych na całym naszym kontynencie, nie może nie zachwycić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here