Zmień ile i jak często jesz. Na pewno nie chcesz głodować. Powinieneś jeść, kiedy jesteś głodny i nauczyć się słuchać twojego ciała. Jednak wiele osób zachowuje się na tyle, aby dokładnie zbadać, jak często jesz i ile jedzenia, które jesz. Unikaj kilku przekąsek między posiłkami i jeśli przekąskę, przekąskę na warzywa. Będziesz też chciał spróbować zjeść mniejsze talerz podczas posiłku.

Zacznij od wystarczającej ilości pożywienia, aby napełnić sałatkę lub boczną płytkę. Jeśli nadal jesteś głodny 15 minut po zakończeniu talerza, możesz wrócić do mniejszej części drugiej. Zrównoważ równowagę diety. Będziesz chciał mieć pewność, że jeść żywność z głównych zdrowych grup żywności, każdy w odpowiedniej równowadze. Owszem, owoce zawierają dużo składników odżywczych, ale nie powinno się, by większość diety pochodziła z owoców. Zamiast tego zjeść dużo różnych potraw z różnych grup spożywczych i unikać diety, które ograniczają grupy produktów spożywczych. Twoje ciało potrzebuje wielu składników odżywczych i nietypowe źródła często nie wystarcza, aby utrzymać swoje ciało w długim okresie.

Dobrze zbilansowana dieta powinna składać się z około 40% warzyw, 10% owoców (ciężkich w błonniku i witaminy C, jeśli to możliwe), 30% pełnych ziaren i 20% białek chudych.

Cukier należy przekazać jako kategorię.

Jeśli zdecydujesz się jeść mleko, bądź bardzo ostrożny: większość produktów mleczarskich zawiera dużo niezdrowe tłuszczu i kalorii w stosunku do korzyści żywieniowych. Przede wszystkim musisz wziąć wapń, który zwykle otrzymujesz z produktów mleczarskich z innych produktów, takich jak liściaste zieleniny i suplementy diety.

http://acutemind.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here