Rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs

Przedłużanie rzęs zyskuje na popularności. Zaskakujący efekt długich, wydłużonych i podkręconych rzęs wygląda zjawiskowo i nic dziwnego, że znaczna liczba kobiet decyduje się na zabieg, zwłaszcza, że nie jest on bardzo drogi ( około 100 – 150 złotych ), a efekt utrzymuje się nawet do trzech tygodni. Wiele kobiet zastanawia się jednak i ma duży dylemat ze względu na krążącą opinię, że rzęsy sztuczne niszczą rzęsy naturalne. Czy tak jest? Jak wyglądają rzęsy naturalne po zdjęciu sztucznych rzęs? Oraz co robić, by uniknąć zniszczenia rzęs naturalnych? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Co wpływa na zniszczenie naturalnych rzęs?

Jedyną przyczyną zniszczonych rzęs po przedłużaniu, jest nieumiejętna ich aplikacja. Profesjonalna styliska może zapewnić, że po przedłużeniu rzęs w jej salonie, będą one rozdzielone,, będzie można je swobodnie przeczesać, ponieważ nie będą sklejone i będą wypadać oddzielnie. Warto wiedzieć, że naturalne rzęsy co około 6 – 10 tygodni wypadają naturalnie i są zastępowane nowymi – to naturalny cykl, który nie powinien nikogo martwić. Po nieprawidłowym przedłużeniu rzęs możemy spodziewać się tego, że będą one posklejane i nie da się ich rozdzielić, rzęsy są przyklejone za blisko powieki lub co gorsza, bezpośrednio na niej lub jedna sztuczna rzęsa jest przyklejona do kilku naturalnych. Inną przyczyną jest dobranie nieodpowiedniego rodzaju rzęs sztucznych lub metody ich zakładania do rodzaju rzęs naturalnych, które posiada klientka. Wiele pań chciałoby mieć spektakularne efekty, więc życzą sobie bardzo grube i mocno podkręcone rzęsy, które znacznie obciążają rzęsy naturalne. W ten sposób możemy spowodować szysze wypadanie rzęs naturalnych i skrócenie ich cyklu.

Jak wyglądają rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs?

Naturalne rzęsy wydają się być słabsze i krótsze, jednak jest to bardzo mylne wrażenie. Przyzwyczajeni do widoku pięknych, gęstych, podkręconych rzęs o dużej objętości nie pamiętamy, że nasze naturalne rzęsy nie mają tak spektakularnego wyglądu.

http://www.takeitizzy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here