Szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi lub organizację przyjęcia rodzinnego? A może powierzono Ci znalezienie miejsca z dobrą kuchnią na spotkanie integracyjne dla pracowników firmy lub firmową ucztę świąteczną? Jeśli mieszkasz w Toruniu, to mamy dla Ciebie najlepsze miejsce. Restaurację Stare Metropolis.

Przyjęcie firmowe – restauracja w Toruniu

Osoby organizujące imprezę firmową bardzo często biorą pod uwagę tylko takie restauracje, które mają w swojej ofercie obiady grupowe. Jest to związane z wieloma kwestiami. Przede wszystkim takie miejsce ma odpowiednie zaplecze gastronomiczne i kelnerskie, dzięki czemu jest w stanie dobrze obsłużyć dużą grupę gości, równocześnie serwując dania także dla klientów indywidualnych. Ponadto restauracje posiadające ofertę grupową, mają również specjalne ceny, bo jak wiadomo, impreza zorganizowana na tyle osób to spory wydatek.

Takim miejscem jest restauracja Stare Metropolis, która organizuje przyjęcia na większą ilość osób, spotkania rodzinne czy imprezy firmowe. Dla swoich gości ma przygotowane specjalne menu grupowe, zawierające dania polecane przez szefa kuchni i doskonale sprawdzające się podczas większej biesiady. Klienci mogą również stworzyć na taką imprezę swoje własne menu.

Najlepsza pizza w Toruniu na zakończenie zwiedzania

Dużą część gości przychodzących do restauracji stanowią również turyści, którzy po zwiedzaniu najpiękniejszych zakątków Torunia potrzebują się posilić. Dla nich restauracja przygotowała specjalne zestawy lunchowe, składające się z kilku dań, polecanych przez Szefa Kuchni.

Zachęcamy wszystkie osoby szukające dobrej restauracji w Toruniu do wejścia na stronę www.staremetropolis.pl, gdzie zamieszczone jest nie tylko menu, ale również zdjęcia przykładowych dań i oferta grupowa.

Stare Metropolis to najlepsza włoska restauracja w regionie, zarówno pod względem pizzy, jak i innych typowo włoskich dań. Warto ją odwiedzić za każdym razem, gdy jesteśmy w Toruniu i mamy ochotę smacznie zjeść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here