Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

Nie każdy z nas posiada w rodzinie kogoś z dużym autem. Mało kto z nas takie auto też posiada. Za to każdy z nas potrzebuje nieraz przewieźć coś naprawdę dużego: coś, co nie zmieści się w zwykłym kombi czy sedanie. Przeprowadzka? Remont? Duże zakupy w markecie budowlanym? Nowa szafa? W takich sytuacjach nasuwa się pytanie: wynajem samochodów dostawczych Gdańsk…Gdzie się udać? Kogo wybrać?

Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk – Elit Rent

Elit Rent reklamuje się jako najlepszy wynajem samochodów dostawczych Gdańsk. Czy słusznie? Odpowiadam: tak! Jak najbardziej! Każdy klient, któremu było dane skorzystać z usług tej firmy, był w pełni zadowolony. Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Potrzebujesz auto od ręki? Nie ma problemu. Chcesz odebrać samochód w dogodnym dla siebie miejscu? Mówisz – masz. Potrzebujesz dostawczaka na dzień? Tydzień? Miesiąc? Wszystko jest do dogadania! I to za naprawdę niską cenę!

Komfort i bezpieczeństwo przede wszystkim

Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk Elit stawia na dwie podstawowe rzeczy: komfort i bezpieczeństwo. Zapewnienie tego pierwszego odbywa się poprzez dokładnie czyszczenie, odkurzanie, w skrócie: sprzątanie każdego auta po zakończonym zleceniu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że czeka na Ciebie czysty, pachnący i zadbany samochód. Maksymalny poziom bezpieczeństwa jazdy Elit uzyskuje poprzez regularne kontrole techniczne – nie musisz się więc stresować o nieprzewidziane usterki uniemożliwiające dalsze użytkowanie pojazdu. Ponadto każde auto wyposażone jest w pełen pakiet ubezpieczeń. Niezawodność, szybkość załatwiania wszelkich procedur, łatwość nawiązania kontaktu i współpracy (krótko- lub długofalowej) – wszystkie te słowa trafnie opisują wynajem samochodów dostawczych Gdańsk Elit.

Czy tylko auta dostawcze?

Elit reklamuje się jako “wynajem samochodów dostawczych Gdańsk” – czy oznacza to, że w ofercie firmy dostępne są tylko duże auta? Nie! Poza dużymi pojazdami Elit proponuje także wynajem samochodów osobowych, a nawet…autolawet! Mało tego: obszar działania marki wybiega daleko poza miasto Gdańsk. Możesz śmiało nawiązać z nimi współpracę na terenie całego Trójmiasta.

Proces wynajmu

Jak wygląda? Nie jest skomplikowany! Wystarczy jedynie podpisać umowę. Zawarte w niej są podstawowe informacje na temat tego, w jaki sposób użytkowane może być auto. W skrócie można by to opisać krótko: wynajęty samochód traktuj jak swój własny – z szacunkiem. Nie pal w środku papierosów. Nie brudź. Jeżeli musisz przewieźć zwierzęta (np. psy gubiące długą sierść) albo coś, co może stworzyć zabrudzenia bądź poplamienia – licz się z dodatkową opłatą za sprzątanie. Nie zostawiaj kluczyków oraz dokumentów w środku pojazdu. Po zmierzchu parkuj auto na parkingu strzeżonym – ma to na celu ograniczenie ryzyka potencjalnej kradzieży. W umowie opisane są także procedury dotyczące tego, co będzie następować, jeżeli takowa kradzież jednak się przydarzy. Wszystkie te szczegółowe adnotacje mają na celu uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień z wypożyczalnią. Jasne i przejrzyste reguły – wszyscy je chyba lubimy, prawda?

Jak znaleźć firmę Elit Rent?

Wpisz w wyszukiwarkę wynajem samochodów dostawczych Gdańsk lub wejdź po prostu na stronę www.elitrent.pl. Znajdziesz tam zdjęcia oferowanych aut wraz z cennikiem ich wypożyczenia. Możesz również poczytać opinie na temat tej marki. Jeżeli wolisz porozmawiać osobiście, zajrzyj na ulicę Jednorożca w Gdańsku. Gorąco Cię do tego zachęcam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here