Paletki do oczu

Dobranie odpowiedniej paletki do oczu może niekiedy sprawiać problemy. W sieci ciężko znaleźć odpowiedni artykuł, który rozwiewałby wszelkie wątpliwości odnośnie doboru paletki do oczu. Jak zatem dobrać odpowiednie cienie?

Bardzo ważną rzeczą przy doborze odpowiednich paletek do oczu jest karnacja, temperatura oraz ogólny wygląd skóry. Dodatkowo, znaczenie ma także makijaż, jaki zamierzamy wykonać. Istnieje możliwość, aby samodzielnie złożyć paletkę do oczu – można to zrobić np. w Inglocie.

Jeżeli nie chcemy samodzielnie składać takiego zestawu, możemy posłużyć się gotowcami. Bardzo fajnym przykładem jest paletka I Heart Makeup – naked chocolate. Z zewnątrz wygląda niezwykle apetycznie (bo słodko!). Otwierając paletkę zobaczymy w niej ogromne lutro, oraz aż 16 cieni o zapachu do złudzenia przypominającym zapach czekolady. Wspaniała pigmentacja, oraz idealnie dobrane kolory sprawiają, że całość wygląda wspaniale.

Alternatywą może być paletka I Heart Makeup – I Heart Chocolate. W tej wersji paletka zawiera troszkę ciemniejsze kolory, a także dodany został fiolet, róż, odcienie khaki oraz kolory typu bakłażan. Ma równie piękny zapach, ale jest o wiele bardziej wydajna, ponieważ cienie są twardsze niż np. w paletce The Balm.

No i doszliśmy do kolejnej paletki – The Balm. Kryje ona w sobie 12 pięknych cieni, gdzie nie sposób żadnego pominąć. Ich formuła jest zdecydowanie inna – cienie są bardzo miękkie, i z łatwością i gracją układają się na powiece. Nawet, mając bardzo małe pojęcie o makijażu, stworzymy za jej pomocą ładny, ambitny makijaż. Sprawdza się przede wszystkim wtedy, kiedy nie mamy dużo czasu na malowanie się – wystarczy dosłownie chwila, i mamy gotowy makijaż !

Wszystkie trzy przedstawione paletki do oczu nadają się idealnie na prezent dla ukochanej kobiety. Zarówno dwie pierwsze bliźniacze paletki, jak i ta trzecia – o zupełnie innej formie – sprawi ogromny prezent ukochanej.

http://www.enjoythelittlethings.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here