Ozdoby na tort dla najmłodszych - 3 słodkie inspiracje

Tort, zaraz obok prezentów, zajmuje szczególne miejsce w wyobrażeniu dziecka o idealnych urodzinach. Powinien być słodki, okazały i z odpowiednią ilością kolorowych świeczek. Kluczową rolę odgrywają ozdoby na tort – to od ich wyboru zależy, czy dziecko będzie naprawdę zadowolone.

Ozdoby na tort dla dzieci przybierają przeróżne kształty. Mogą to być opłatki z wizerunkiem ulubionej postaci lub zajęciem dziecka, figurki niejadalne lub jadalne, np. z masy cukrowej lub marcepanu, cukrowe kwiatki, listki, serduszka, motylki, pszczółki i inne zwierzątka. Torty dziecięce łączy jedno – motyw przewodni, którym zwykle jest ulubiona gra lub bajka.

Ozdoby na tort dla małej księżniczki

Małe dziewczynki to niekwestionowane królowe niebanalnych pomysłów. Nikt tak jak one nie potrafi stworzyć wymyślnej koncepcji, obejmującej dwu- lub trzypiętrowy tort z motywem Anny i Elzy z bajki „Kraina Lodu”. Przygotowując taki tort niezbędne będą ozdoby z https://www.tortoweozdoby.pl/164-kraina-lodu, np. opłatek z bohaterkami, świeczki w kolorach białym i niebieskim lub cukrowe konfetti. Wśród dziewczynek szczególnie popularny jest tort z opłatkiem z Elzą, na którym z masy maślanej lub barwionej bitej śmietany tworzy się za pomocą szprycy z odpowiednią końcówką (tylką) kompozycję na kształt warkocza.

Urodzinowy tort dla najmłodszych

Psi Patrol, czyli bajka o grupie niesfornych szczeniaków, którą dowodzi, odpowiedzialny jak na swój wiek, chłopiec Ryder, jest bardzo popularna wśród najmłodszych pociech. To dla nich przygotowuje się torty z ozdobami z https://www.tortoweozdoby.pl/180-psi-patrol. Stworzenie tortu z motywem Psiego Patrolu to zadanie bardzo twórcze. Duża ilość bohaterów pozwala na stworzenie niezliczonej ilości kompozycji: z figurkami lub bez, z odciskami psich łap w kremowym tynku, z opłatkiem lub toperami z pieskami, itd.

Ozdoby na tort dla małych architektów

Gra Minecraft wzbudza wiele emocji, nie tylko wśród dorosłych graczy, ale również wśród dzieci, które są zachwycone możliwością samodzielnego kreowania świata od podstaw. Równie kreatywne jak świat z Minecrafta mogą być torty z ozdobami Minecraft. Tego typu dekoracje stosowane są zwykle na torty dla chłopców, chociaż wprawny cukiernik z wyobraźnią bez trudu stworzy odpowiednią dla dziewczynek propozycję, używając ozdób na tort z oferty https://www.tortoweozdoby.pl/223-minecraft. Prace nad dekoracjami ułatwiają geometryczne kształty, na bazie których zbudowany jest cały minecraftowy świat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here