Obudowa Wodoszczelna - Skuteczna ochrona rzeczy przed zalaniem

Ruszając w wakacje nad wodę, warto zadbać o bezpieczeństwo swoich rzeczy, kupując obudowę wodoszczelną. Podczas wypoczynku nietrudno o utratę uwagi i zachlapanie cennego sprzętu. Lepiej zawczasu się zabezpieczyć.

Najłatwiej zapewnić bezpieczeństwo naszej elektronice poprzez odpowiednie etui, lub obudowę wodoszczelną. Jednak jaką i gdzie kupić? Na to pytanie poszukamy odpowiedzi poniżej.

Jaka obudowa wodoszczelna?

Obecnie, na rynku znajdziemy szeroki wybór etui. Mają one różne zastosowania. Niektóre przydadzą się jako osłona do smartphona, inne przechowają nasze dokumenty. Znajdziemy też większe etui, w które wpakujemy wszystko, co potrzebujemy ochronić, a nawet mapniki, jeśli chcemy korzystać z tradycyjnych, papierowych map.

Wśród takiej różnorodności produktów, z łatwością znajdziemy obudowę wodoszczelną dla siebie. Musimy tylko zastanowić się nad swoimi potrzebami.

Etui wodoszczelne na telefon

Z pewnością każdemu z nas prędzej, czy później przyda się etui na telefon. Uchroni ono nie tylko przed wodą, ale również pyłem, czy wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Ich ceny zaczynają się już od 10-20 złotych za uniwersalne modele, takie jak Aquarius GoPack. Mimo niewielkiej ceny pozwolą one na korzystanie z telefonu w każdych warunkach, gdyż nie zakłócają pracy ekranu dotykowego.

Nieco droższe są obudowy wodoszczelne dopasowane to określonych modeli/rozmiarów telefonu. Za przykład tego typu etui mogą posłużyć produkty marki Overboard. Są one zdecydowanie lepiej dopasowane do telefonu, niektóre nawet umożliwiają podłączenie słuchawek, co pozwala słuchać muzyki nawet nad wodą. Te plusy wiążą się jednak z większymi wydatkami – cena takiej obudowy wynosi około 100 złotych.

Uniwersalne etui

Czasami jednak potrzebujemy ochrony nie tylko dla telefonu. W takim przypadku przyda nam się uniwersalna obudowa wodoszczelna. Jak w przypadku obudowy do telefonu, tak i tu nasze podstawowe potrzeby spełni etui marki Aquarius. W zależności od naszych potrzeb, możemy znaleźć etui nawet o wielkości kartki A4.

Oczywiście, lista różnych etui tutaj się nie kończy. Z łatwością znajdziemy etui na cokolwiek potrzebujemy – czy to aparat, tablet, czy cokolwiek innego. Wystarczy chwila w internecie, a odpowiednia obudowa wodoszczelna będzie nasza.

Napisane przez: Gokajak.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here