Nie musisz przechodzić przez ulicę niezauważonym. Nie jest to w żaden sposób konieczne. A jeśli chcesz, po prostu się pokaż.

Buty Nike Air Twilight to seria butów „do chodzenia”. Doskonale nadają się do codziennego wykorzystania, do wyjścia na miasto, na spotkanie ze znajomymi, czy z dziewczyną. Są lekkie i wygodne, czyli takie, jakie powinny być tego typu buty. Właściwie nie czuje się ich na nogach i można zapomnieć, że gdzieś tam są. Płaska podeszwa, ze względu na swój wygląd i przyleganie buta do podłoża jest istotną cechą Nike Air Twilight. Z wyglądu te buty mają nieco old-schoolowy charakter. Płaskie, z szerokimi sznurówkami. Prosta, ale bardzo uniwersalna forma. Dużą zaletą jest wykorzystanie systemu Air, spotykanego w innych modelach, w jakich występują buty Nike. System ten to specjalna, wypełniona gazem poduszka, która redukuje ciężar butów, zapewnia lepszą amortyzację, a przez to również chroni kości stopy przed uszkodzeniami wynikłymi ze zbyt mocnego postawienia stopy. Do tego projektanci dołożyli lekką podeszwę z octanu etlowinylu, odporną na zdzieranie i jednocześnie o niskiej masie.

Buty Nike Air Twilight mogą być spokojnie wykorzystane do jazdy na deskorolce. Płaska podeszwa zapewnia maksymalną przyczepność do deski, a systemy zastosowane do budowy podeszwy doskonale amortyzują siłę powstałą podczas opadu po wykonaniu określonych ewolucji. Ale nadal nie to jest w tym modelu najważniejsze. Tak naprawdę chodzi o ich wygląd. Rozpoznawany niemal na całym świecie znak firmowy Nike, wyróżnia się wielkością i kolorystyka, przyciągając uwagę i kierując ją na osobę, która idzie w tych butach przez miasto. Niektórzy uważają, że wzór jest nawet odrobinę za krzykliwy, ale jeśli już chcesz zwracać na siebie uwagę, to krzykliwość nie jest z założenia wadą. W wersji biało – czarno – szarej, buty Nike Air Twilight pasują do różnych kolorów ubrań. Ale bez względu na ich wybór, znak firmowy będzie się wyróżniał wielkością i kolorem – w tym przypadku intensywnym niebieskim.

Portal lifestylowy www.snikersik.pl

Chęć pokazania się na mieście wiąże się czasami z wyborem butów udziwnionych i niewygodnych. Ale nic z tych rzeczy. Model ma klasyczny, uniwersalny wzór i do tego jest bardzo wygodny do codziennego użycia. Nie wyróżnia się kształtem, ale wyglądem już zdecydowanie tak. Pozytyw dla Nike za funkcjonalne i jednocześnie wyróżniające z tłumu buty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here