Nie wiesz, gdzie wybrać się na sylwestra w tym roku – sprawdź nasze propozycje

Impreza w klubie czy koncert? Sprawdzamy, na które imprezy sylwestrowe 2019/2020 warto się wybrać w Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.

Świętowanie na miejskim rynku ma swój urok. Jednak jest tyle ciekawych imprez klubowych, że warto poszukać wśród nich czegoś dla siebie. Plusy? Przede wszystkim wspomnienia mogą być bardziej unikalne w przypadku wyjścia na klubowe imprezy sylwestrowe 2019/2020 niż na imprezie masowej. Poza tym to często ciekawa kuchnia, a przynajmniej drinki z palemką, czego na rynku nie ma. Nie da się też zignorować faktu, że wewnątrz klubu jest po prostu ciepło. Na poniższych imprezach z uwagi na niesamowite atrakcje może być nawet gorąco!

Impreza sylwestrowa 2019/2020 z Quebonafide

Większość osób wchodząc w dorosłość, stopniowo coraz rzadziej znajduje czas na koncerty. Warto jednak przypomnieć sobie klimat całonocnej imprezy, bo nic tak nie pozwala zredukować codziennego poziomu stresu. Jako okazję można wykorzystać imprezę sylwestrową 2019/2020 – skoro i tak wypada tego wieczora wyjść z domu, to dlaczego nie właśnie na koncert? Tego dnia w Gdańsku gra Quebonafide, raper o oryginalnym wyglądzie i nietuzinkowych tekstach piosenek.

sylwester

Klubowy Sylwester we Wrocławiu

We Wrocławiu na imprezę sylwestrową 2019/2020 zaprasza klub X-Demon. To będzie impreza w klubowym stylu z muzyką graną przez DJ-a. Klub ma łączną powierzchnię 1800 mkw. i kilka osobnych dancefloorów. Dzięki temu można liczyć na świetne towarzystwo i dużo miejsca do tańca. Warto rezerwować ze znajomymi loże, by mieć jak największą wygodę tego wieczora. Do każdej zarezerwowanej loży organizatorzy dodają butelkę wina musującego gratis.

Jaki Sylwester 2019/2020 w Poznaniu?

Gdyby zapytać przeciętnego bywalca klubów o to, z jaką muzyką kojarzy naprawdę gorącą imprezę, z pewnością odpowiedziałby, że z latynoamerykańską. Energetyczna samba i zmysłowa salsa jednoznacznie kojarzą się z dobrą zabawą, tak jak brazylijskie drinki czy kubańska muzyka. Dlatego właśnie impreza sylwestrowa 2019/2020 w rytmie latino to dobry pomysł. W końcu tej nocy ma być dokładnie tak, jak na karnawale w Rio: radośnie i energetycznie.

bal

W Poznaniu będzie to możliwe podczas Sylwestra w rezydencji Solei. O oprawę muzyczną zadba na żywo zespół Coco Latino Music Band. Tej nocy dostępne będzie też pięciodaniowe menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Można więc liczyć na coś tłustego i sycącego, ale w klimacie Ameryki Południowej. Tu bilety są nieco droższe niż w przypadku pozostałych imprez, ale za to w cenie są już drinki, jedzenie czy pokaz fajerwerków.

Bilet VIP czy zwyczajny?

Na pozostałe wymienione imprezy sylwestrowe 2019/2020 można kupić bilet zwykły lub VIP. Ten drugi zawiera zwykle w cenie pewną ilość alkoholu i specjalne przywileje, takie jak lepsze miejsca. Zwyczajny bilet to zwykle lampka szampana lub modnego prosecco (sprawdź bogatą ofertę win Prosecco na wybieramwino.pl) o północy podczas odliczania. Ile kosztuje wyjście na imprezę sylwestrową 2019/2020, trzeba wtedy do ceny biletu doliczyć koszty alkoholu i jedzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here