Najmodniejsze fryzury damskie

Każda z nas od czasu do czasu potrzebuje jakiejś zmiany. Koniec lata i początek złotej i ciepłej jesieni, to dobra okazja na zmianę fryzury. Zanim jednak zdecydujesz się na wizytę u fryzjera, przejrzyj najświeższe trendy na 2018 rok. Jakie cięcia i kolory będą modne? Jest kilka nowości, ale pozostały też fryzury, które już dobrze znamy. Przede wszystkim w tym roku stawiamy na naturalność. Modne fryzury damskie mają więc wyglądać tak, jakby nie potrzebowały żadnych fryzjerskich zbiegów. Jeśli zatem planujesz zmianę fryzury, oto trendy, którymi powinnaś się kierować w tym roku:
Jakie wybierać kolory?
jeśli chodzi o kolor, to zarówno standardowy balejaż, płomienny oraz spektakularny flamboyage. Wszystko zależy od tego, jaki chcemy osiągnąć efekt. Jeśli lubisz wyraźny kontrast na włosach, to zdecyduj się na balejaż albo flamboyage, dzięki którym twoje włosy będą miały od 3 do 5 odcieni. Pasemka w balejażu są nieco grubsze, a flamboyage stawia na asymetryczne. Baby highligths będzie świetnym wyborem, jeśli wolisz subtelniejszy kontrast i cienkie pasemka. Każdy z tych rodzajów koloryzacji nadaje fryzurze lekkości, dynamiki i sprawia, że wygląda ona, jak naturalnie muśnięta słońcem.
A co z długością?
Masz krótkie włosy i chcesz nadać im formę? Pamiętaj, że krótkie fryzury damskie mogą być równie spektakularne, jak te długie. W tym roku modne fryzury damskie to asymetryczne cięcia z grzywką zaczesaną na bok. Dzięki takiemu cięciu dodasz swojej fryzurze pazura. Kształt twarzy ma duże znaczenie przy odpowiednim doborze fryzury, w szczególności jeśli chodzi o krótkie włosy. Masz owalną twarz? Zdecyduj się na fryzurę z grzywką. Najlepiej w asymetrycznym cięciu z grzywką zaczesaną na bok będą prezentowały się kobiety o kwadratowej twarzy. Nie chcesz dokonywać aż tak drastycznej zmiany? Modną fryzurą damską jest również bob. Każda kobieta w takiej fryzurze będzie prezentowała się znakomicie!
Modne fryzury damskie dla średnich i długich włosów to takie, w których przedziałek jest zrobiony maksymalnie na lewym albo na prawym boku. Tak uczesane włosy pasują każdej kobiecie bez względu na kształt twarzy. Panie o gęstych włosach mogą pozwolić sobie na grzywkę za brwi. Najlepiej, aby była ona gęsta, a jej końce – postrzępione. Modne fryzury damskie, które na topie są już od kilku sezonów to oczywiście takie, które nie wymagają specjalnego układania, ponieważ mają wyglądać naturalnie. Wystarczy dobrze odżywić włosy, na noc zrobić warkocz, a rano rozpuścić go i spryskać lakierem. Efekt wow gwarantowany!

http://www.twojafanaberia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here