Na Malcie odkryjesz 7000 lat historii, ale i zachwycisz się tym, co dzieje się tam w teraźniejszości. Spędzisz fascynujący czas – dzięki niesamowitej gamie atrakcji, które czekają tam na to, aż je odkryjesz osobiście. Malta wyróżnia się tym, że gdziekolwiek się wybierasz, krajobrazy i architektura będą tworzyć spektakularne tło dla wszystkich Twoich form spędzania czasu. Kolory są uderzająco piękne, a tubylcy – niesamowicie przyjaźni.

Co warto zobaczyć na Malcie?

Wyspy Maltańskie często opisywane są jako jedno wielkie muzeum znajdujące się pod gołym niebem. To, co czyni je wyjątkowymi, to fakt, że do dziś można tam podziwiać wiele reliktów przeszłości. Będąc tam warto:

  • zanurzyć się w tajemniczą prehistorię Wysp,
  • powrócić śladami św. Pawła,
  • zobaczyć, gdzie Rycerze św. Jana bronili chrześcijaństwa.

Malta jest idealnym miejscem na wakacje, ponieważ panuje tam niesamowity nastrój, a dzięki temu, że słońce świeci tam mocno przez cały rok możesz cieszyć się rozrywką na świeżym powietrzu w najlepszym wydaniu. W ciągu jednego dnia na Malcie możesz spróbować nowego sportu, leniuchować podczas rejsu wokół wyspy i zwiedzić najważniejsze historyczne miejsca. Pod koniec dnia na pewno nie zabraknie Ci też chęci i okazji na dołączenie do nocnego życia. To prawdziwa zaleta pobytu tutaj!

Malta – wyspy dla każdego

Wyspy oferują wiele inspiracji dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się nowych umiejętności, odkrywać historię lub zadbać o kondycję. Jeśli interesujesz się sportem, wiedz że znajdzie się tutaj zarówno coś dla wytrawnych entuzjastów, jak i początkujących. Malta jest też niczym wielkie centrum odnowy biologicznej. Warto pokusić się o spa w luksusowych hotelach i klubach- pod tym względem również jest w czym wybierać.

Malta Last Minute

Jeśli relaksujące chwile w basenie Morza Śródziemnego to, coś czego szukasz – koniecznie zajrzyj na https://www.wycieczka.pl/szukaj/malta, gdzie można przebierać w fantastycznych ofertach last minut. To w ten sposób można się przekonać w pełni o uroku Wysp Maltańskich!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here