Kosmiczne fototapety

Odwieczna fascynacja człowieka kosmosem znajduje wyraz także w dekoracjach wnętrz. Motyw Księżyca, astronauty otoczonego bezkresem galaktyki czy czarno-biała mapa nieba – zobacz, który ze wzorów najlepiej sprawdzi się w Twoich czterech kątach. Gwarantujemy, że dzięki nim przeniesiesz się do innego wymiaru.

Księżyc – bliżej niż myślisz

Jeśli szukasz niecodziennej fototapety, kosmos stanowi akcent, który nada wnętrzu Twojego pokoju głębi i tajemnicy. Realistyczne przedstawienie księżyca to świetna inspiracja do determinacji w dążeniu do realizacji marzeń. Skoro ludzkości udało się osiągnąć tak karkołomny wyczyn, czemu by Tobie miał się nie powieść plan związany z przekraczaniem kolejnych granic w życiu zawodowym i prywatnym? Do boju! Motyw księżyca, oprócz czynnika motywacyjnego, stanowi też sam w sobie atrakcyjny widok. Granatowe niebo wiernie oddaje odcień, który Pantone Institute okrzyknął kolorem roku 2020. Wybierając fototapetę w wariancie samoprzylepnym na tworzywie o strukturze płótna nie musisz kupować kleju i sprzątać po brudnej pracy – dekorowanie pomieszczenia zajmie Ci tylko chwilę!

Kolorowa mgławica

Fototapeta Mgławicowa chmura gazu w głębokiej przestrzeni kosmicznej wykorzystuje najbardziej kolorowe i najpiękniejsze twory znajdujące się w kosmosie. Świetnie wygląda jako urozmaicenie białej aranżacji, dodając jej energii i niecodziennych wibracji. Pobudza wyobraźnię, dlatego warto udekorować nią domowe biuro, ale też pokój nastolatka. Zajrzyj do sklepu internetowego https://www.decormint.com/pl/fototapety/kosmos, aby dobrać rozmiar fototapety do własnych preferencji.

Lądownik w stylu retro

Początek podboju kosmosu narodził się w erze silnej rywalizacji dwóch potęg na arenie międzynarodowej. Urządzając pomieszczenie w stylu retro, z epoki zimnej wojny, można powrócić do tamtych emocji i zapału, z jakimi kolejni inżynierowie przekraczali kolejne bariery. Po zdobyciu księżyca rozmarzyli się o podboju Marsa.

Czarno-biała mapa nieba

Fototapeta żywcem zainspirowana codzienną pracą astronoma, który w pocie czoła opracowuje dokładną mapę nocnego nieba, stanie się świetnym dodatkiem do domowego biura. Inspiruje, sprzyja skupieniu i koncentracji. Jej czarno-białą stylistykę można łatwo łączyć z innymi barwami, takimi jak granat, niebieski czy żółty. Wytapetuj ścianę za biurkiem, by uzyskać kącik idealny do pracy analitycznej i wymagającej skupienia. Dekoracja podzielona na wygodne bryty ułatwia klejenie.

Fototapety 3D z motywem astronautów

Ruszajmy w nieznane! Z fototapetą przedstawiające astronautę będzie to nieziemsko proste. Ukazanie postaci w wydaniu makro, z Ziemią w tle, dynamizuje pomieszczenie i wprowadza tajemniczy klimat. Fototapeta Astronauta na spacerze kosmicznym na księżycu na tle planety to świetne uzupełnienie aranżacji dziecięcego pokoju, ale też domowej pracowni.

Kosmiczne inspiracje w dziecięcym pokoju

Jeśli poszukujesz trwałej dekoracji ściennej do pokoju dziecka uwielbiającego kosmiczne motywy, możesz zdecydować się na fototapetę Wybuchowy kosmos, wykonaną na nośniku winylowym o gramaturze gramaturze 215 g/m2, pokryty drukiem lateksowym. Duża odporność na promieniowanie UV zmniejsza utratę koloru. Dlatego też fototapeta sprawdzi się również w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. Matowy laminat o gładkiej strukturze oraz zwiększonej wytrzymałości na ścieranie pozwala odświeżyć dekorację przy pomocy wilgotnej ściereczki.

Kocia fototapeta – kosmos dla dzieci i nie tylko

Co może być lepszego niż kosmos? Kot w kosmosie! Daj upust swojemu absurdalnemu poczuciu humoru i sięgnij po ekscentryczny wzór. Znajomi na pewno będą zaskoczeni. Ulubiony motyw internetu zawsze wprowadzi Cię w świetny nastrój i pozwoli z dystansem spojrzeć na codzienne problemy. Może być też doskonałym dopełnieniem innych kosmicznych dekoracji.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here