Powoli zaczynamy myśleć o wiośnie, a zmęczona brakiem słońca i witamin cera będzie potrzebować czasu, aby znów zalśnić pełnym blaskiem. W tym czasie, oprócz częstszych spacerów i nowalijek na talerzu, naszej urodzie służyć będą kosmetyki Rimmel. Bogata paleta produktów tej marki zadowoli każdą panią, niezależnie od jej wieku i typu cery.

Piękna po zimie

Przedwiośnie to dobry moment, aby zadbać o swoją urodę. Zmęczona twarz w lustrze podkreśla szarzyznę za oknem, a przecież już pierwsze promienie słońca mogą wydobyć z nas to wszystko, co najpiękniejsze! Warto więc nie poddawać się zimnej aurze i na przekór pogodzie cieszyć koralową szminką Rimmel, zadbać o idealny kolor podkładu, czy zatrzepotać długimi rzęsami, dzięki innowacyjnym tuszom Rimmel. Nasz stan ducha ożywi także najmodniejszy lakier do paznokci, a oczy podkreślą cienie Rimmel we wszystkich kolorach tęczy. Pamiętaj, że Twój stan ducha zaczyna się w lustrze, a im jesteś piękniejsza tym częściej się uśmiechasz! A od uśmiechu do szczęścia droga niedaleka, prawda?

Dlaczego Rimmel?

Polecamy kosmetyki marki Rimmel, bowiem wielokrotnie je testowałyśmy w różnych okolicznościach i jesteśmy pod wrażeniem jakości oferowanych produktów do makijażu, także w relacji do ceny. Nietrudno jest kupić obłędnie drogą szminkę i cieszyć się, że nie znika po pierwszym łyku wody. Jednak mieć tą samą radość w cenach przystępnych dla zwyczajnej użytkowniczki, to całkiem dobry pomysł, prawda? Zaczęłyśmy testowanie Rimmel od szminki – nie dość, że obiecywany efekt połysku lub matu był zgodny z opisem, to usta po pomadce były wspaniale nawilżone, a kolor utrzymywał się przez wiele godzin! Rimmel szminka to dobry zakup, również jako prezent! To, na co zawsze zwracamy uwagę to jakość fluidu – Rimmel podkład nie tylko idealnie „stopił” się z cerą, ale spełnił swoją drugą funkcję w pełni – makijaż na nim wytrzymuje od rana do wieczora! A i przetańczyć da się całą noc, zwłaszcza kiedy na oczach połyskują Rimmel cienie, również w najmodniejszym wariancie kolorystycznym!

Wiosna nadejdzie wcześniej

Wszystko jedno, czy czeka Cię codzienne wyjście do pracy, czy na wyjątkową randkę – musisz być piękna, bo w Twojej urodzie tkwi siła Twojego samopoczucia. Dlatego nie możesz zapomnieć o wykończeniu makijażu, czyli rzęsach i paznokciach. Całości makijażu dopełnią podkręcone, długie i gęste rzęsy, których urodę subtelnie lub zmysłowo podkreśla Rimmel tusz.  Piękne, wypielęgnowanie dłonie będą Twoją wizytówką, jeżeli paznokcie ozdobi delikatny, głęboki kolor Rimmel lakier, który wytrzyma wiele zetknięć z wodą.

Jesteśmy pewne, że dzięki kosmetykom Rimmel Twoja wiosna nadejdzie wcześniej, niż kalendarzowa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here