Problemy z karmieniem piersią – jak sobie z nimi radzić? Warzywa i owoce w diecie matki karmiącej piersią oraz depresja poporodowa to kwestie, które dotyczą wbrew pozorom sporej grupy kobiet. Ciążą, poród, a potem macierzyństwo to naprawdę bardzo trudny czas dla wielu kobiet. Jeśli jeszcze mogą one liczyć na wsparcie męża czy swojego partnera to pół biedy, ale kiedy takiej odpowiedniej pomocy nie mają, to jest to naprawdę problem. Przyjrzyjmy się w takim razie poszczególnym zagadnieniom i spróbujmy je nieco zgłębić. Na początek problemy z karmieniem – jak sobie z nimi radzić? W takich przypadkach warto zasięgnąć na pewno rady lekarza oraz położnej. To fachowe siły i można z ich strony rzeczywiście spodziewać się pomocy. Problem może utrzymywać się przez jakiś czas, ale ostatecznie da się go rozwiązać.
A warzywa i owoce w diecie matki karmiącej piersią? O, to jest kolejny ważki temat, który koniecznie trzeba rozpatrzyć. Menu pod tym względem trzeba rzeczywiście odpowiednio skomponować, bo maluszek karmiony piersią jest niezwykle wrażliwy na to, co je jego mama. Niektórych warzyw i owoców trzeba zwyczajnie unikać, bo w przeciwnym razie dziecko będzie miewało kolki, wzdęcia lub nawet biegunki. Zresztą, nie tylko określonych warzyw czy owoców trzeba unikat, ale dokładnie trzeba też kontrolować, co się je i pije. Każda odpowiedzialna matka o tych zasadach wie i je po prostu stosuje.
Częstym problemem młodych kobiet jest depresja poporodowa. Z tą dolegliwości nie ma żartów, bo jeśli nie jest odpowiednio leczona, może skończyć się źle.

http://www.juniorhandling.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here