Kalkulator kredytów gotówkowych - sprawdź najlepsze oferty w 3 minuty!

3 minuty – tylko tyle czasu potrzeba, żeby za pośrednictwem internetowego kalkulatora kredytów gotówkowych znaleźć najlepszą ofertę na rynku. Dowiedz się, jak działają tego rodzaju narzędzia i dlaczego warto ich używać.

Porównanie – klucz do korzystnej transakcji

Przed kupnem drogiego produktu, np. sprzętu RTV i AGD, mebli czy samochodu osobowego, zawsze sprawdzamy dostępne na rynku oferty i staramy się wybrać tę najlepszą, która nam pasuje najbardziej. Chodzimy po sklepach, przeglądamy strony internetowe, poszukujemy opinii i robimy wszystko, żeby ustalić, co jest dla nas najkorzystniejsze. Podobnie powinno się postępować przy zaciąganiu kredytu gotówkowego, w którego wyborze pomaga kalkulator kredytów gotówkowych.

Kalkulator kredytów gotówkowych to w pełni darmowe narzędzie, które ułatwia życie kredytobiorcom. W jaki sposób? Otóż za jego pośrednictwem mogą oni poznać oferty rynkowe i sprawdzić, gdzie da się zadłużyć najniższym kosztem. Jak to działa? Pierwszym krokiem do uzyskania wyników jest wypełnienie prostego formularza, w którym należy podać żądaną kwotę zobowiązania oraz termin jego spłaty, a także podstawowe informacje na temat sytuacji finansowej wnioskodawcy – źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów, obciążenie innymi kredytami czy ewentualnie status posiadanej nieruchomości.

Po uzupełnieniu formularza wystarczy zaakceptować formalne zgody na przetwarzanie danych osobowych, po czym kalkulator generuje ranking kredytów. Domyślne sortowanie pod względem RRSO z miejsca pokazuje, które oferty są najkorzystniejsze pod względem kosztów. Metodę sortowania można jednak zmienić, oprócz RRSO wskazując wysokość prowizji, wartość pojedynczej raty i łączną kwotę do spłaty. Taka elastyczność pozwala przejrzeć dostępne na rynku kredyty pod różnymi kątami, tak aby mieć o nich jak największą wiedzę.

Wygoda i oszczędność

Wszystkie oferty zgromadzone w kalkulatorze są dokładnie opisane. Każdą z nich można rozwinąć, żeby zorientować się w wysokości oprocentowania i prowizji, wymaganych formalnościach, możliwym terminie spłaty, minimalnym i maksymalnym wieku kredytobiorcy czy wszelkich innych kosztach. W ramach jednej strony internetowej jak pod lupą możesz sprawdzić nawet kilkadziesiąt ofert, w ciągu dosłownie 3 minut znajdując tę, która Ci najbardziej odpowiada pod każdym kątem.

Z poziomu kalkulatora można przejść bezpośrednio do składania wniosku. W tym celu trzeba podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail. Po chwili należy się spodziewać kontaktu ze strony pracownika banku, który ma za zadanie dokończyć transakcję i dopełnić wszelkich formalności. Jak więc widać, obsługa internetowego kalkulatora kredytowego jest bardzo łatwa i zajmuje niewiele czasu. W ciągu zaledwie kilku minut możesz wybrać najlepszy kredyt i oszczędzić setki złotych, bez żadnych dodatkowych kosztów! Jeśli więc zamierzasz się zadłużyć w banku, koniecznie najpierw użyj kalkulatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here