Jak wybrać funkcjonalny wózek dla dziecka

Zanim rodzice zdecydują się na zakup konkretnego wózka, powinni zastanowić się nad pytaniami, które okażą się pomocne w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Są to pytania takie jak: czy wybrany wózek jest bezpieczny, czy posiada przestronną i wygodną gondolę, czy jest lekki, czy ma nowoczesny system rozwiązań? Czy wózek można regulować (oparcie spacerówki, podnóżek, rączka wózka), jakie ma dodatkowe zalety?

Wszystkie te jak i inne czynniki należy dokładnie przeanalizować, by wózek, który ma służyć na lata mógł być tym najtrafniejszym wyborem.

Wózek Mutsy Evo jest wózkiem wielofunkcyjnym, holenderskiego producenta, który jest wózkiem funkcjonalnym i praktycznym, sprawdzi się na każdych nawierzchniach. Jest to wózek przeznaczony dla wymagających rodziców, którzy cenią sobie wygodę połączoną z elegancją. Wózek ten jest niezawodny, solidnie wykonany, pięknie i stylowo się prezentuje, nadaje się do wieloletniego używania, nawet dla przyszłych pokoleń. Wózek Evo posiada do wyboru trzy rodzaje różnych tapicerek: Farmer, Urban Nomad oraz Industrial.

Dodatkowo wózek posiada również elementy wykonane z eko-skóry, z której wykonana jest na przykład rączka wózka. Wygodne siedzisko spacerówki nadaje się do jazdy przodem i tyłem do kierunku jazdy. Odpowiednia pozycja dla maluszka to ta przodem do kierunku jazdy, dzięki której maluch obserwuje wszystko to, co go otacza, a pozycja tyłem do kierunku jazdy odpowiednia jest dla rodzica, który chce mieć wszystko pod kontrolą.

Wózek Mutsy Evo łatwo, wygodnie i szybko się składa do kompaktowych rozmiarów, stelaż stanie się jeszcze mniejszy po odpięciu kół ze stelaża. Wózek nie rozłoży się, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom znajdującym się w stelażu. Spacerówka wózka Evo posiada wygodne siedzisko, którego oparcie można regulować, regulacji podlega także podnóżek, a rączkę wózka można dopasować do osoby prowadzącej wózek. Wózek wyposażony jest w odpowiednio duży kosz na zakupy, który może pomieścić dużo pakunków. Tuż przed koszem na zakupy znajduje się wygodny hamulec nożny, dzięki któremu wózek można zatrzymać w każdej chwili. Wózek Mutsy Evo jest idealny dla nowoczesnych rodziców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here