Jak doładować komuś konto w prezencie

Święta tuż-tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiej Ci osoby? Świetnym pomysłem na bożonarodzeniowy upominek jest doładowanie konta – dzięki niemu pozostaniecie w stałym kontakcie nawet wtedy, gdy nie będziecie mogli spotkać się osobiście! Jak doładować konto Orange?

To całkiem dobry pomysł na prezent, a osoba nim obdarowana na pewno się ucieszy. Podarunek w tej formie może mieć wartość – od np. 5 do 200 zł. Możesz więc dostosować kwotę do swoich możliwości. Bez wątpienia taki prezent jest niezwykle praktyczny i przyda się bez względu na to, komu chcesz go podarować.

Jak doładować komuś konto w Orange?

Aby doładować komuś konto w Orange, wystarczy, że zrobisz 4 proste kroki.

  • Krok pierwszy

Po pierwsze, wejdź na stronę: https://doladowania.orange.pl/ i podaj numer telefonu, który chcesz doładować wybraną kwotą. W tym przypadku podajesz numer kogoś bliskiego. Uwaga! Za jednym razem można doładować więcej niż jedno konto – w ten sposób sprawisz więc prezenty kilku osobom jednocześnie. Musisz podać także adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie realizacji transakcji.

  • Krok drugi

Po drugie, należy wybrać kwotę doładowania. Wybierz spośród 8 opcji: 5, 10, 25, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł. Im wyższa kwota, tym dłużej obdarowana osoba będzie mogła rozmawiać. Uwaga! Ważność konta jest uzależniona od posiadanej taryfy.

  • Krok trzeci

Po trzecie, konieczne jest opłacenie transakcji. W tym kroku wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę płatności, a strona z doładowaniami automatycznie przekieruje cię na stronę banku.

  • Krok czwarty

Po czwarte, otrzymasz potwierdzenie realizacji transakcji – przesłane na podany wcześniej adres e-mail. Teraz już możesz podarować prezent w postaci doładowania.

Chcesz wiedzieć, więcej o tym, jak innej osobie konto Orange? Więcej na stronie operatora: https://doladowania.orange.pl/oferta/jak-doladowac-komus-konto/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here