Gdzie zorganizować konferencję firmową w woj. kujawsko-pomorskim

Każdy region w Polsce jest obszarem, na którym działają prężnie rozmaite przedsiębiorstwa. Mniejsze i większe, funkcjonujące w odmiennych branżach. Normalną praktyką w świecie biznesu jest organizowanie różnego rodzaju konferencji i spotkań. Czasami zamykają one swój zasięg do jednego tylko podmiotu, a czasami mają ogólnobranżowy charakter. Grunt, aby znaleźć dla nich odpowiednią lokalizację. Wybrany obiekt musi posiadać nie tylko profesjonalne zaplecze kongresowe, ale także noclegowe i gastronomiczne. Taka uniwersalność jest bardzo pożądana.

Udana konferencja firmowa – od czego zależy jej sukces?

Jeśli wszystko ma się udać, zaplanowaną konferencję trzeba urządzić w odpowiednim do tego miejscu. Praktyka pokazuje, że najlepiej w tym zakresie sprawdzają się hotele. Wiele z nich posiada właściwą infrastrukturę, w tym również przystosowane pomieszczenia. Sale konferencyjne muszą być nie tylko pojemne. Powinny się w nich znaleźć również takie elementy jak automatyczny ekran, nagłośnienie czy nieograniczony dostęp do szybkiego internetu.

Dwór Fijewo z Golubia-Dobrzynia

Źródło: dworfijewo.pl

Rzecz jasna nie zawsze potrzebna jest przestrzeń o bardzo dużych rozmiarach. Sala konferencyjna może być mniejsza lub większa. Przykładowo hotel Dwór Fijewo z Golubia-Dobrzynia oddaje do dyspozycji swoich klientów aż trzy sale konferencyjneDysponujemy Salą Pałacową, która ma 150 metrów kwadratowych i jest największa. Oprócz tego posiadamy nieco mniejszą Salę Dworską oraz najbardziej kameralną Salę Chłopską – wyjaśnia pani Agata Małek, koordynująca pracę hotelu. – W każdej z nich znalazło się odpowiednie dla konferencji zaplecze – dodaje.

Organizacja konferencji firmowej z profesjonalnym sznytem

Warto podkreślić, że coraz powszechniej przedsiębiorstwa czy branżowe zrzeszenia decydują się na urządzanie tego rodzaju spotkań poza dużymi ośrodkami miejskimi. W województwie kujawsko-pomorskim są nimi Bydgoszcz i Toruń. Choć wiele firm właśnie w tych miastach na co dzień działa, to takie dodatkowe wydarzenia chętniej są organizowane w znacznie mniejszych ośrodkach. Golub-Dobrzyń jest znakomitym przykładem. Czeka w nim świetna infrastruktura, a wspomniany Dwór Fijewo dysponuje sporym doświadczeniem.

Fakt, że wszyscy uczestnicy eventu mogą liczyć na doskonałe zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne to dodatkowy walor tej opcji. Wpisuje się to we wspomniany powyżej trend, aby konferencja firmowa odbywała się w takim obiekcie, który zwalnia organizatora z konieczności zapewniania innych ważnych rzeczy, takich jak wyżywienie, pokoje do spania czy atrakcje integracyjne. Hotel gwarantujący kompleksową obsługę całego wydarzenia to optymalna opcja.

Więcej informacji na dworfijewo.pl

Dwór Fijewo ul. PTTK 21, 87-400 Golub-Dobrzyń, tel. +48 56 682 01 16.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here