Fotoobraz jako oryginalny prezent dla najbliższych na każdą okazję

Mówi się, że wnętrze bez zdjęć, obrazów jest mało wyraziste – brak tam duszy, oryginalnej i wyjątkowej osobowości. Co ciekawe, nawet styl minimalistyczny i nowoczesny pokochał tego typu elementy aranżacyjne. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż te powinny być odpowiednio dopasowane, zarówno do stylistyki wnętrza, jak i indywidualnych preferencji domownika. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się fotoobrazy. Propozycja ta wydawałaby się jest niczym nie do odrzucenia – oprócz stwarzania różnorodnych możliwości aranżacyjnych, jest także świetnym prezentem dla najbliższych! Dlaczego warto wybrać obraz na płótnie na podarunek? Podpowiadamy!

Wysokiej jakości fotoobraz – wyjątkowa i sentymentalna pamiątka

Nie ma nic piękniejszego niż wysoce spersonalizowany prezent – o ten właśnie aspekt dba fotoobraz. Portret osoby obdarowywanej, zdjęcie przedstawiające całą rodzinę, kadr z momentu uwiecznionego na egzotycznych wakacjach, urodzinach, rocznicy ślubu, ceremonii zaślubin… możliwości stworzenia wyjątkowej pamiątki są niczym nieograniczone. Obraz na płótnie przywołujący miłe, wręcz niezapomniane wspomnienia na pewno ozdobi centrum domowego wnętrza. Wysokiej jakości fotoobraz jest paradoksalnie szalenie uniwersalny – możesz obdarować nim drugą połówkę, rodziców, dziadków, czy też przyjaciółkę. Jak więc można słusznie spostrzec, obraz na płótnie nie stawia ograniczeń wiekowych, jest po prostu ponadczasowy. Ponadczasowość świetnie współpracuje z nieśmiertelnością – tę zaletę również należy zauważyć, ponieważ zwykłe zdjęcia wystawione na próbę słońca, szczególnie w jasnych, przestronnych wnętrzach, nie zdają egzaminu – aspekt ten nie dotyczy fotoobrazów. Drukowane na najwyższej jakości podkładzie, z niezwykłą, bo innowacyjną precyzją specjalistycznych urządzeń staną się aranżacyjną ozdobą na długie lata.

Oryginalny prezent z wieloma zaletami – obraz na płótnie w niezwykłym wydaniu

Jak możemy słusznie spostrzec, fotoobrazy mają wiele różnorodnych zalet. Pierwsza z nich? Zdecydowanie atrakcyjna cena. Obrazy na płótnie są tańsze w porównaniu do tych, malowanych przez artystów. Wniosek? Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem, podaruj ukochanej osobie, nawet bez okazji, wyjątkowy fotoobraz. Sama cena obrazu na płótnie zależna jest od kilku czynników. Wśród najważniejszych możemy wyróżnić m.in. wymiary (szerokość i wysokość), rodzaj (obraz na płótnie, wydruk fotograficzny), sposób zadrukowania boków obrazu (boki zadrukowane lub boki białe), czy też efekt wizualny (odcienie szarości, sepia, oryginał).

Kolejnym aspektem, przemawiającym za wyborem fotoobrazu na wyjątkowy prezent jest szybki czas realizacji. Aktualnie żyjemy prędko, czas to wartość bezcenna. Od oferowanych na rynku usług oczekujemy tego samego. Sama realizacja obrazu na płótnie wynosi od 48 godzin, jeśli zamówimy produkt w sklepie internetowym, np. w Galerii Druku. Jak więc możemy zauważyć, aby sprawić osobie bliskiej miłą niespodziankę, nie musimy wychodzić z domu, a kreowanie planu doskonałego i długiego na zdobycie wyjątkowego przedmiotu po prostu… pomijamy.

Last but not least, fotoobraz ma szerokie zastosowanie szczególnie w aranżacyjnej przestrzeni. Oczywiście jego dostosowanie do tonacji kolorystycznych panujących we wnętrzu, stylu i charakteru pokoju, w którym się pojawi musi być spójne z całością. Egzotyczne kadry z wakacji powinny pojawić się w sypialni lub pokoju dziennym, natomiast uwieczniona wspólna kolacja z drugą połówką na zdjęciu świetnie odnajdzie się w jadalni, a nawet kuchennej przestrzeni. Jeśli jednak zdjęcie nie jest w Twoim stylu, postaw na grafikę z motywującym napisem. Fotoobraz zawieszony w gabinecie lub biurze na pewno wyzwoli w osobie obdarowanej niczym nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

Sprawdź ofertę na obrazy: GaleriaDruku.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here