Foteliki samochodowe dla dzieci

Podróż samochodem z dzieckiem to duża odpowiedzialność. Trzeba pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie najmłodszych w aucie, ale również o zapewnieniu im odpowiedniego komfortu. Foteliki samochodowe dla dzieci od znanych producentów starają się odpowiedzieć na tę potrzebę. Przydają się podczas wakacji, urlopu, a przede wszystkim w codziennych sytuacjach. Dodatkowa ochrona dziecka w aucie to sposób, żeby nie ograniczać się i spędzać razem aktywnie czas na wyjazdach.

Gwarancja bezpieczeństwa dla malucha

Zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką dziecko poniżej pewnego wzrostu powinno siedzieć w dostosowanym do swojego wieku foteliku. Jest to sposób, aby zwiększyć ich bezpieczeństwo podczas każdorazowego przejazdu samochodem. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo foteliki samochodowe, dostosowane do transportu dzieci w różnych wieku. Standardowo oferuje się takie modele w kilku kategoriach, względem wagi dziecka. Popularny jest podział na foteliki samochodowe dla dzieci ważących 9-18 kg, 15-36 kg. Istnieją także modele uniwersalne, które operują w zakresie 9-25 kg, a nawet 9-36 kg. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb i możliwości. Pomimo tego, że lepiej jest kupić zabezpieczenie dokładnie dostosowane do wieku i wagi pociechy, to w przypadku intensywnego wzrostu czasem lepszym rozwiązaniem jest zakup fotelika o szerszym spektrum możliwego obciążenia. Konstrukcja takiego elementu wpływa na możliwość zamocowania tego na siedzeniu w samochodzie, odpowiednim zapięciu pasów dziecku oraz oczywiście o komforcie samej jazdy.

Komfortowa jazda samochodem

Wszystkie maluchy powinny jeździć w bardziej zabudowanych fotelikach. W ten sposób łatwiej je zapiąć i zachować odpowiednią stabilność. Zdecydowanym udogodnieniem jest to, że takie modele dla najmłodszych są często połączone z mobilną kołyską czy nosidełkiem. Starsze dzieci mogą poprzestać jedynie na fotelikach samochodowych, które podwyższają ich siedzenie. Priorytetem było i jest dla nas bezpieczeństwo podczas przejazdu, dlatego nigdy nie rezygnujemy z zachowywania wysokich wymagań co do jakości i precyzji wykonania naszych produktów. Współpracujemy z renomowanymi producentami akcesoriów do jazdy autem, którzy zdobyli już uznanie na rynku polskim, europejskim i światowym. Dbamy o odpowiednią selekcję oferowanych produktów, dzięki czemu mamy nadzieję, że każdy wymagający klient znajdzie tu satysfakcjonujące rozwiązanie do swojego auta, dla siebie lub swoich bliskich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dostępnych na naszej stronie internetowej, a także przejrzenie innych kategorii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here